Szkolenia dla nauczycieli w ramach projektu Młodzi Profesjonaliści
Powiat Łęczyński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00254750
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00254750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-29 14:20
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdf5511a-2992-4fb0-9fce-4a99d6e9f6a8
- Identyfikator
- 5050017732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00254750 z dnia 2025-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenia dla nauczycieli w ramach projektu Młodzi Profesjonaliści
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Łęczyński
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Łęcznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 95A
1.5.2.) Miejscowość: Łęczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 815315200
1.5.8.) Numer faksu: 817526464
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@powiatleczynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatleczynski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_leczna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Szkolenia dla nauczycieli w ramach projektu Młodzi Profesjonaliści2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdf5511a-2992-4fb0-9fce-4a99d6e9f6a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00070959/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Szkolenia dla nauczycieli w ramach projektu Młodzi Profesjonaliści
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Młodzi profesjonaliści - podniesienie jakości kształcenia zawodowego w technikach i branżowych szkołach I stopnia Powiatu Łęczyńskiego” wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 10.4 Kształcenie zawodowe Priorytet X Lepsza edukacja Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00240427
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRP.272.4.16.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje: usługę przeprowadzenia szkoleń, warsztatów dla nauczycieli w ramach projektu pn. „Młodzi profesjonaliści - podniesienie jakości kształcenia zawodowego w technikach i branżowych szkołach I stopnia Powiatu Łęczyńskiego” wspófinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 10.4 Kształcenie zawodowe Priorytet X Lepsza edukacja Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
1. Szkolenie - Pierwsza pomoc przedmedyczna dla koni. 1 osoba/ 6 h/45 min godz.
2. Warsztaty - Praca z końmi na wolności. 1 osoba/ 2 dni/ 14 h/45 min godz.
3. Warsztaty - Pobyt rozwojowy z końmi. 1 osoba/ 25 h/45 min godz.
Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia szkoleń, warsztatów dla nauczycieli zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia| 2025-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |