Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim z wykorzystaniem OZE
Gmina Sadlinki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460460
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-19 08:38
- Lokalizacja
- Sadlinki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8656552f-6ee3-4eee-8296-371a3da5eddf
- Identyfikator
- 5811850249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460460 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim z wykorzystaniem OZE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadlinki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwidzyńska 12
1.5.2.) Miejscowość: Sadlinki
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-522
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 552757510
1.5.8.) Numer faksu: 552757580
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@sadlinki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sadlinki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8656552f-6ee3-4eee-8296-371a3da5eddf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim z wykorzystaniem OZE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8656552f-6ee3-4eee-8296-371a3da5eddf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007955/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim z wykorzystaniem OZE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa budynku szkoły podstawowej oraz zmiana sposobu użytkowania części budynku na przedszkole wraz z realizacją niezbędnej infrastruktury technicznej i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewidencyjnym 90/8 i części działki ewidencyjnej nr 90/4 obręb Nebrowo Wielkie, gmina Sadlinki.
Zakres prac:
• przebudowa układu ścian wewnętrznych z otworami drzwiowymi oraz wykonanie ściany oddzielenia strefy ZLII i ZL III,
• wykonanie pasów z wełny mineralnej na elewacji o szer. min. 2m.
• wykonanie nowego wejścia do budynku przedszkola, • zmianę wielkości okien i wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
• wyrównanie poziomu posadzek skrzydła A poprzez usunięcie istniejących posadzek i wykonanie nowych, wykonanie rampy w korytarzy komunikacyjnym do części szkolnej,
• usunięcie komina wentylacyjnego z pomieszczenia sali przedszkolnej,
• termomodernizacja dachu skrzydła A budynku szkolnego,
• wykonanie rampy i zadaszonego podestu wejściowego do przedszkola,
• wykonanie instalacji wewnętrznych- wodnej i kanalizacyjnej, wentylacyjnej i C.O wg projektu technicznego b. sanitarnej
• wykonanie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych- b. elektrycznej wg projektu technicznego b. elektrycznej
• wykonanie placu zabaw
• wykonanie mikroinstalacji fotowoltaicznej
• zagospodarowanie terenu i infrastruktura towarzysząca
Remont i termomodernizacja części szkolnej budynku szkoły podstawowej na działce o nr ewidencyjnym 90/8 i części działki ewidencyjnej nr 90/4 obręb Nebrowo Wielkie, gmina Sadlinki.
Zakres prac:
• termomodernizacja obejmującą docieplenie stropodachu części B, C, D, E
• demontaż i ponowny montaż paneli solarnych po dociepleniu stropodachu
• wymiana obróbek blacharskich
• wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej wraz z parapetami we wszystkich pomieszczeniach
• malowanie wszystkich elewacji i cokołów zewnętrznych
• malowanie wszystkich pomieszczeń
• wymiana glazury w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych
• remont posadzek
• wymiana urządzeń sanitarnych Wg projektu technicznego b. sanitarnej
• remont kotłowni -wymianę źródła ciepła na piec na pellet oraz pompę ciepła
• remont- wymianę instalacji centralnego ogrzewania i rozprowadzenia ciepła
• instalacja wentylacji mechanicznej sali gimnastycznej Wg projektu technicznego b. elektrycznej
• wymiana opraw oświetleniowych wraz z przewodami
• wykonanie oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego
• wymiana instalacji odgromowej i uziemiającej
• zasilanie technologi kotłowni i wentylacji
• wewnętrzne linie zasilające
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4045786,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4299186,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4045786,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa "RODŁO"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000446902
7.3.3) Ulica: 11 Listopada 26
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4045786,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |