Dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z aparaturą sterującą oraz zestawami baterii i ładowarkami

Uniwersytet Warszawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00255066
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00255066/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-29 16:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4727a0fc-d1b6-43b4-bcdb-3ba7645f1469
Identyfikator
5250011266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Bezzałogowe pojazdy powietrzneAkumulatory elektryczneŁadowarki do baterii

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00255066 z dnia 2025-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z aparaturą sterującą oraz zestawami baterii i ładowarkami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.wgsr@uw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7aa28ad5-fff6-402f-80ec-1cae691262ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z aparaturą sterującą oraz zestawami baterii i ładowarkami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4727a0fc-d1b6-43b4-bcdb-3ba7645f1469

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00255066

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/134/2025/WGSR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech dronów, zwanych dalej również „sprzętem” lub osobno „urządzeniami”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzach wymagań technicznych, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ. Formularze wymagań technicznych są składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu

4.5.3.) Główny kod CPV: 35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

31158100-9 - Ładowarki do baterii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało zainicjowane ze statusem "nie jest prowadzone na stronie e-Zamówienia. To sprawia, że po zamieszczeniu ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia nie jest możliwa zmiana statusu postępowania na "prowadzone na stronie e-Zamówienia", zatem nie jest możliwe wywiązanie się Zamawiającego z zapisów art. 260 pkt 2 ustawy PZP: "Zamawiający udostępnia niezwłocznie informacje, o których mowa w ust. 1, na stronie internetowej prowadzonego postępowania" (platforma e-Zamówienia blokuje zmianę statusu postępowania i możliwość zamieszczenia dokumentacji przetargowej). Brak możliwości zamieszczenie dokumentów postępowania na stronie prowadzonego postępowania sprawia, że Wykonawcy nie mają możliwości zapoznania się z SWZ oraz nie mają możliwości złożenia oferty
2025-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy