Montaż paneli fotowoltaicznych i wdrożenie systemu do zarządzania energią wraz z po-prawą efektywności energetycznej w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15

Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00460533
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00460533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-19 09:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83fdf4c6-31fd-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
5252296818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty instalacyjne w budynkachSprzęt telemetryczny i sterujący

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH MYŚLIWIECBłonie, PL · lot 1
566 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460533 z dnia 2024-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż paneli fotowoltaicznych i wdrożenie systemu do zarządzania energią wraz z po-prawą efektywności energetycznej w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259663

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żegańska 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-713

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wawer.warszawa.pl/vprocurement

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż paneli fotowoltaicznych i wdrożenie systemu do zarządzania energią wraz z po-prawą efektywności energetycznej w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83fdf4c6-31fd-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028586/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Montaż paneli fotowoltaicznych i wdrożenie systemu do zarządzania energią wraz z poprawą efektywności energetycznej w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382227

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-XIII-ZZP.271.21.2024.KSZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 687856,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Montaż paneli fotowoltaicznych w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15 w ramach zadania „Montaż paneli fotowoltaicznych i wdrożenie systemu do zarządzania energią wraz z poprawą efektywności energetycznej w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15”;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 208065,34 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Montaż systemu do zarządzania energią w celu poprawy efektywności energetycznej w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15 w ramach zadania „Montaż paneli fotowoltaicznych i wdrożenie systemu do zarządzania energią wraz z poprawą efektywności energetycznej w Szkole Podstawowej nr 128 ul. Kadetów 15”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

32441200-8 - Sprzęt telemetryczny i sterujący

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 479790,91 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie w zakresie Części I unieważniono na podstawie art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1605 ze zm.), ponieważ wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, odmówił zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, a dalsze procedowanie postępowania wiązałoby się koniecznością zmiany treści oferty kolejnego potencjalnego wykonawcy w zakresie skrócenia terminu realizacji zamówienia, co koliduje z art. 223 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 910000,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 566800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 566800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPULS Wojciech Myśliwiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8451663190

7.3.3) Ulica: Karczewskiego 7

7.3.4) Miejscowość: Błonie

7.3.5) Kod pocztowy: 05-870

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 566800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2024-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane