SZYCIE UMUNDUROWANIA WYJŚCIOWEGO NA MIARĘ
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460581
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460581/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-19 09:29
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-947ebeaf-5b0a-442b-946d-863f49b74fd3
- Identyfikator
- 5783109861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi krawieckie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460581 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
SZYCIE UMUNDUROWANIA WYJŚCIOWEGO NA MIARĘ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/21wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZYCIE UMUNDUROWANIA WYJŚCIOWEGO NA MIARĘ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-947ebeaf-5b0a-442b-946d-863f49b74fd3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460581
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00242676/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 SZYCIE UMUNDUROWANIA WYJŚCIOWEGO NA MIARĘ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424997
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 24/SZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 436309,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 - Szycie umundurowania sił powietrznych - dla ilości minimalnychLp. Nazwa Jm Ilość
1. Płaszcz damski sił powietrznych – WDTT 215D/MON szt. 4
2. Bluza olimpijka damska sił powietrznych – WDTT 116D/MON szt. 4
3. Mundur galowy damski (ze spódnicą) sił powietrznych – WDTT 108D/MON kpl. 4
4. Mundur wyjściowy damski (ze spódnicą) sił powietrznych – WDTT 136/MON kpl. 4
5. Spodnie wyjściowe letnie damskie sił powietrznych – WDTT 112DL/MON szt. 4
6. Spodnie wyjściowe damskie sił powietrznych – WDTT 112D/MON szt. 4
7. Koszulo-bluza damska z krótkimi rękawami koloru stalowego – WDTT 301D/MON szt. 8
8. Koszulo-bluza damska z długimi rękawami koloru stalowego – WDTT 310D/MON szt. 8
9. Płaszcz sił powietrznych – WDTT 215/MON szt. 1
10. Mundur galowy sił powietrznych – WDTT 108/MON kpl. 1
11. Mundur wyjściowy sił powietrznych – WDTT 102/MON kpl. 1
Zadanie nr 1 - Szycie umundurowania sił powietrznych - dla ilości maksymalnych
Lp. Nazwa Jm Ilość
1. Płaszcz damski sił powietrznych – WDTT 215D/MON szt. 13
2. Bluza olimpijka damska sił powietrznych – WDTT 116D/MON szt. 8
3. Mundur galowy damski (ze spódnicą) sił powietrznych – WDTT 108D/MON kpl. 13
4. Mundur wyjściowy damski (ze spódnicą) sił powietrznych – WDTT 136/MON kpl. 13
5. Spodnie wyjściowe letnie damskie sił powietrznych – WDTT 112DL/MON szt. 8
6. Spodnie wyjściowe damskie sił powietrznych – WDTT 112D/MON szt. 8
7. Koszulo-bluza damska z krótkimi rękawami koloru stalowego – WDTT 301D/MON szt. 16
8. Koszulo-bluza damska z długimi rękawami koloru stalowego – WDTT 310D/MON szt. 16
9. Płaszcz sił powietrznych – WDTT 215/MON szt. 10
10. Mundur galowy sił powietrznych – WDTT 108/MON kpl. 10
11. Mundur wyjściowy sił powietrznych – WDTT 102/MON kpl. 10
4.5.3.) Główny kod CPV: 98393000-4 - Usługi krawieckie
4.5.5.) Wartość części: 22213,51 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 - Szycie umundurowania wojsk lądowych - dla ilości minimalnych.Lp. Nazwa Jm Ilość
1. Koszula damska koloru białego – WDTT 303D/MON szt. 1
2. Mundur galowy wojsk lądowych – WDTT 108/MON kpl. 16
3. Mundur wyjściowy wojsk lądowych – WDTT 101/MON kpl. 16
4. Płaszcz wojsk lądowych – WDTT 215/MON szt. 16
5. Mundur galowy damski (ze spódnicą) wojsk lądowych – WDTT 108D/MON kpl. 80
6. Mundur wyjściowy damski (ze spódnicą) wojsk lądowych – WDTT 136/MON kpl. 80
7. Płaszcz damski wojsk lądowych – WDTT 215D/MON szt. 80
8. Spodnie wyjściowe letnie damskie wojsk lądowych – WDTT 112 DL/MON szt. 1
9. Spodnie wyjściowe letnie wojsk lądowych – WDTT 112L/MON szt. 1
Zadanie nr 2 - Szycie umundurowania wojsk lądowych - dla ilości maksymalnych.
Lp. Nazwa Jm Ilość
1. Koszula damska koloru białego – WDTT 303D/MON szt. 3
2. Mundur galowy wojsk lądowych – WDTT 108/MON kpl. 20
3. Mundur wyjściowy wojsk lądowych – WDTT 101/MON kpl. 20
4. Płaszcz wojsk lądowych – WDTT 215/MON szt. 20
5. Mundur galowy damski (ze spódnicą) wojsk lądowych – WDTT 108D/MON kpl. 100
6. Mundur wyjściowy damski (ze spódnicą) wojsk lądowych – WDTT 136/MON kpl. 100
7. Płaszcz damski wojsk lądowych – WDTT 215D/MON szt. 100
8. Spodnie wyjściowe letnie damskie wojsk lądowych - WDTT szt. 3
9. Spodnie wyjściowe letnie wojsk lądowych - WDTT szt. 3
4.5.3.) Główny kod CPV: 98393000-4 - Usługi krawieckie
4.5.5.) Wartość części: 414096,41 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na postawie art. 255 pkt 1. W przedmiotowym postepowaniu w części zamówienia nr 1 nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione a podstawie art. 255 pkt 1. W przedmiotowym postępowaniu w części zamówienia nr 2 nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |