Przebudowa drogi gminnej ul. Mikołaja Kopernika w miejscowości Proszowice w zakresie przebudowy jezdni, chodników oraz budowy miejsc postojowych, km 0+000 - 0+147, Gmina Proszowice, – Etap - I

Gmina Proszowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00257185
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00257185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-31 11:03
Lokalizacja
Proszowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-783151b5-ca32-49c8-ab9c-a61e714043c9
Identyfikator
6821604469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ BAZIORMIECHÓW, PL · lot 0
296 648,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00257185 z dnia 2025-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Mikołaja Kopernika w miejscowości Proszowice w zakresie przebudowy jezdni, chodników oraz budowy miejsc postojowych, km 0+000 - 0+147, Gmina Proszowice, – Etap - I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Proszowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 72

1.5.2.) Miejscowość: Proszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386-10-05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@proszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.proszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.proszowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej ul. Mikołaja Kopernika w miejscowości Proszowice w zakresie przebudowy jezdni, chodników oraz budowy miejsc postojowych, km 0+000 - 0+147, Gmina Proszowice, – Etap - I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-783151b5-ca32-49c8-ab9c-a61e714043c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00257185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039068/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa drogi gminnej ul. Mikołaja Kopernika w miejscowości Proszowice w zakresie przebudowy jezdni, chodników oraz budowy miejsc postojowych, km 0+000 - 0+147, Gmina Proszowice, – Etap - I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00209417

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIP-RIF.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 325183,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej ul. Mikołaja Kopernika w miejscowości Proszowice w zakresie przebudowy jezdni, chodników oraz budowy miejsc postojowych, km 0+000 - 0+147, Gmina Proszowice, powiat proszowicki - Etap-I.

Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej ul. Mikołaja Kopernika w miejscowości Proszowice w km 0+000 – 0+147.
Szczegółowy zakres opracowania dla przebudowywanego odcinka drogi gminnej ul. Mikołaja Kopernika obejmuje:
 przebudowę nawierzchni istniejącej jezdni
 przebudowę chodników
 budowę miejsc postojowych
 budowę sieci kablowej 0,4 kV oświetlenia przejścia dla pieszych,
 przebudowę odcinka sieci kablowej oświetlenia ulicznego oraz zmianę lokalizacji latarni oświetleniowych.

Projektowane roboty drogowe będą prowadzone w istniejącym pasie drogowym. Sposób użytkowania działek nie ulegnie zmianie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296648,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 474815,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296648,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121564683

7.3.3) Ulica: Podmiejska 65

7.3.4) Miejscowość: Miechów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296648,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane