Diagnoza potrzeb oraz indywidualne poradnictwo psychologiczne dla uczestników projektu "Zaradność kluczem do sukcesu”
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZUROWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00257202
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00257202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-31 19:51
- Lokalizacja
- Szczurowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc884862-8559-44ce-9090-dd1acb43ba7f
- Identyfikator
- 8691661003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00257202 z dnia 2025-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Diagnoza potrzeb oraz indywidualne poradnictwo psychologiczne dla uczestników projektu "Zaradność kluczem do sukcesu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZUROWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850019487
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Szczurowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-820
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@szczurowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gops.szczurowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dc884862-8559-44ce-9090-dd1acb43ba7f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Diagnoza potrzeb oraz indywidualne poradnictwo psychologiczne dla uczestników projektu "Zaradność kluczem do sukcesu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc884862-8559-44ce-9090-dd1acb43ba7f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00257202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00158291/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Diagnoza potrzeb oraz indywidualne poradnictwo psychologiczne dla uczestników projektu "Zaradność kluczem do sukcesu”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Zaradność kluczem do sukcesu” - projekt realizowany przy udziale środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170153
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOPS-271-1/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36013,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie diagnozy potrzeb oraz indywidualnego poradnictwa psychologicznego w ramach Projektu: „Zaradność kluczem do sukcesu”, polegające na:
1.1. przeprowadzeniu indywidualnych diagnoz potrzeb uczestników projektu - maksymalnie 60 godzin
1.2. przeprowadzeniu aktualizacji indywidualnej diagnozy potrzeb uczestników projektu - maksymalnie 30 godzin
1.3. przeprowadzeniu indywidualnego poradnictwa psychologicznego lub psychospołecznego - maksymalnie 60 godzin
1.4. przeprowadzeniu indywidualnego poradnictwa psychologicznego lub psychospołecznego - maksymalnie 120 godzin
Łącznie maksymalnie 270 godzin zegarowych świadczenia usług.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAŁOPOLSKIE CENTRUM STUDIÓW STRATEGICZNYCH JABŁOŃSKI TOMASZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342727973
7.3.3) Ulica: UL. I BRYGADY 12/49
7.3.4) Miejscowość: NOWY SĄCZ
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2025-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |