Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

GMINA MIEJSKA CHOJNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00257507
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00257507/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-02 09:22
Lokalizacja
Chojnów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-440dee0b-c56a-4baa-91b5-a97229b2550b
Identyfikator
6941001727
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychObiekty rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA STRASZEWSKAMiędzybrodzie Bialskie, PL · lot 0
596 788,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00257507 z dnia 2025-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CHOJNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647446

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Zamkowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Chojnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-225

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 506 54 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.miejski@chojnow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chojnow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-440dee0b-c56a-4baa-91b5-a97229b2550b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-440dee0b-c56a-4baa-91b5-a97229b2550b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00257507

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034820/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00179925

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 691344,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 zlokalizowanego na działce nr 339/2 obręb 0004 Chojnów.
2. Przewiduje się wykonanie, m. in. następujących robót budowlanych:
1) remont nawierzchni boiska ( wymiana nawierzchni z poliuretanu )
2) wykonanie nowych piłkochwytów
3) wymiana nawierzchni utwardzonych wokół boiska
4) montaż furtki
5) naprawa i renowacja istniejącego ogrodzenia
6) wymiana bramek do piłki ręcznej
7) wymiana stojaków do koszykówki
8) remont wejścia na boisko
9) wymiana stojaków do siatkówki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596788,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1105647 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 596788,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREENSPORT Anna Staszewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542464930

7.3.3) Ulica: Tartaczna 14

7.3.4) Miejscowość: Międzybrodzie Bialskie

7.3.5) Kod pocztowy: 34-312

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 596788,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane