Pielęgnacja oraz usuwanie drzew i krzewów na gruntach stanowiących własność Gminy Jerzmanowa w 2025 r.

GMINA JERZMANOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00257613
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00257613/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-02 09:52
Lokalizacja
Jerzmanowa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0641ba90-ebed-489f-abe0-0e232520a808
Identyfikator
6931940524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pielęgnacji drzewUsługi wycinania drzew

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ URWALSKIWilków, PL · lot 0
229 332,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00257613 z dnia 2025-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pielęgnacja oraz usuwanie drzew i krzewów na gruntach stanowiących własność Gminy Jerzmanowa w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JERZMANOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Jerzmanowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-222

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/ 831 21 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jerzmanowa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jerzmanowa.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jerzmanowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pielęgnacja oraz usuwanie drzew i krzewów na gruntach stanowiących własność Gminy Jerzmanowa w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0641ba90-ebed-489f-abe0-0e232520a808

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00257613

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035483/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Pielęgnacja oraz usuwanie drzew i krzewów na gruntach stanowiących własność Gminy Jerzmanowa w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00151349

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPR-II.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185185,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie obejmuje następujące czynności:
1) wycinka drzew przy użyciu podnośnika koszowego lub technikami linowymi;
2) cięcia (przyrodnicze, sanitarne i korygujące, formujące, techniczne prześwietlające) przy użyciu podnośnika koszowego, piłą na wysięgniku teleskopowym lub technikami linowymi, usuwanie odrostów i posuszu;
3) usuwanie (karczowanie) krzewów;
4) sprzątanie i wywóz połamanych konarów i gałęzi (rozdrabnianie gałęzi rębakiem);
5) usuwanie karp;
6) frezowanie karp;
7) mulczowanie / wykaszanie tarczową kosą spalinową samosiewów drzew i krzewów;
8) działania interwencyjne w trybie pilnym w godzinach popołudniowych w dni robocze oraz dni ustawowo wolne od pracy (usuwanie drzew powalonych przez działanie nagłych zjawisk atmosferycznych lub innych zdarzeń losowych przy użyciu m.in. ciężkiego sprzętu – podnośnik, dźwig, koparka, itp.).

Dokładny opis przedmiotu zamówienia wynika ze szczegółowego szacunkowego wykazu prac stanowiącego Załącznik nr 1a SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229332,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 434786,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229332,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU "URWEX" Mariusz Urwalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931289419

7.3.4) Miejscowość: Wilków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229332,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-20
2025-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi