Zmiana sposobu użytkowania części budynku usługowego na Centrum Zdrowia Psych. w Toszku Oddział w Knurowie

SP ZOZ Szpital Psychiatryczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00257856
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00257856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-02 11:08
Lokalizacja
Toszek, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfc1d62a-bee8-4174-8621-97f13cbbd9dd
Identyfikator
9690946632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskieRoboty przygotowawcze do świadczenia usługRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w budynkachTynkowanieRoboty malarskieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00257856 z dnia 2025-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zmiana sposobu użytkowania części budynku usługowego na Centrum Zdrowia Psych. w Toszku Oddział w Knurowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Szpital Psychiatryczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gliwicka 5

1.5.2.) Miejscowość: Toszek

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-180

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 727 58 00

1.5.8.) Numer faksu: 32 233 52 44

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitaltoszek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaltoszek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpitaltoszek

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zmiana sposobu użytkowania części budynku usługowego na Centrum Zdrowia Psych. w Toszku Oddział w Knurowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfc1d62a-bee8-4174-8621-97f13cbbd9dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00257856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081303/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont oddziału dziennego psychiatrycznego i ZLS w Knurowie dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198418

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/TP/DEG/SP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót w zakresie zadania pn. „Zmiana sposobu użytkowania części budynku usługowego (budynku lokatorsko-własnościowego spółdzielni mieszkaniowej „Lokatorek”) na Centrum Zdrowia Psychicznego w Toszku (Zespół Leczenia Środowiskowego i Oddział Dzienny Psychiatryczny w Knurowie ul. Armii Krajowej 1, 44-190 Knurów)”.
Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o Specyfikację Techniczną Wykonania
i Odbioru Robót Budowlanych oraz zgodnie z zapisami niniejszej specyfikacji. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowi załącznik nr 5 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262522-6 - Roboty murarskie

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu najkorzystniejszą ofertą jest oferta Wykonawcy Firma A.S. Michał Świderek z siedzibą w Gliwicach za cenę brutto 352 000,00 zł.
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

2025-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane