„Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Siedliskach”
Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460648
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-19 09:52
- Lokalizacja
- Bobowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb702367-37a3-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7382129965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460648 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Siedliskach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Bobowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Siedliskach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb702367-37a3-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045450/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Siedliskach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390803
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiGK.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej w Siedliskach, tj.:
1) Modernizacja skoku w dal
2) Modernizacja bieżni
3) Modernizacja trybun
4) Modernizacja ogrodzenia przed trybunami
5) Wzmocnienie ogrodzenia boiska do kosza i roboty towarzyszące
6) Renowacja boiska do piłki nożnej – w wycenie należy przyjąć pielęgnację murawy trawiastej przez okres 2 lat
Po stronie Wykonawcy będzie również montaż tablicy informacyjnej dostarczonej przez Zamawiającego.
Przedmiot zamówienia należy wykonać według ogólnej charakterystyki zawartej w przedmiarze robót oraz zgodnie z postanowieniami umowy, specyfikacją warunków zamówienia (zwaną również SWZ), złożoną ofertą, zasadami sztuki budowlanej, wiedzy technicznej, obowiązującymi normami oraz przepisami i technologiami producentów materiałów i urządzeń zastosowanych przy realizacji zamówienia, a także zgodnie z dokumentacją projektową, która stanowi załącznik do SWZ.
Szczegółowy zakres robót został określony w:
załącznik nr 8 do SWZ – Dokumentacja projektowa (w zakresie wskazanym powyżej)
załącznik nr 9 do SWZ – Przedmiar robót
załącznik nr 10 do SWZ – STWiORB
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
39111000-3 - Siedziska
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328657,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 448102,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328657,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlano – Wykończeniowe Zdzisław Kantor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381010179
7.3.4) Miejscowość: Stróże
7.3.5) Kod pocztowy: 33-331
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328657,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |