Sielinko: Wykonanie obróbek blacharskich dachu budynku Dom Zakładowy.

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00258002
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00258002/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-02 11:40
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50adadd3-01fc-4017-977d-45b0a0f1d66f
Identyfikator
7792084133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

Lepiko sp. z o.o.Poznań, PL · lot 0
160 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00258002 z dnia 2025-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sielinko: Wykonanie obróbek blacharskich dachu budynku Dom Zakładowy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639660210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sieradzka 29

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-163

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wodr@wodr.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodr.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sielinko: Wykonanie obróbek blacharskich dachu budynku Dom Zakładowy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50adadd3-01fc-4017-977d-45b0a0f1d66f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00258002

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081059/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja obiektów na terenie nieruchomości w Sielinku stanowiącej własność Województwa Wielkopolskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.261.17.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 131795,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych dla zadania
inwestycyjnego pn. „Partycypacja w kosztach prac inwestycyjnych
(modernizacyjnych) na terenie nieruchomości stanowiących własność
Województwa Wielkopolskiego w Marszewie, Gołaszynie i Sielinku". Sielinko:
Wykonanie obróbek blacharskich dachu budynku Dom Zakładowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lepiko sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 77725448167

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31
2025-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane