Opracowanie dokumentacji projektowej dla termomodernizacji obiektów oświatowych w Brodnicy

Gmina Miasta Brodnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00258276
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00258276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-02 12:47
Lokalizacja
Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4aec40e-190d-460d-9f9d-00cbdfbbd7c7
Identyfikator
8741740467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRóżne usługi inżynieryjneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi geologiczneGeotechniczne usługi inżynieryjne

Wykonawcy

5 przyznanych

ŁUKASZ LISIŃSKIBrodnica, PL · lot 0
29 520 PLN
ŁUKASZ LISIŃSKIBrodnica, PL · lot 1
38 130 PLN
ŁUKASZ LISIŃSKIBrodnica, PL · lot 2
48 585 PLN
ŁUKASZ LISIŃSKIBrodnica, PL · lot 3
26 445 PLN
ŁUKASZ LISIŃSKIBrodnica, PL · lot 4
51 045 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00258276 z dnia 2025-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla termomodernizacji obiektów oświatowych w Brodnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Brodnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118371

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kamionka 23

1.5.2.) Miejscowość: Brodnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umb@brodnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.brodnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4aec40e-190d-460d-9f9d-00cbdfbbd7c7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla termomodernizacji obiektów oświatowych w Brodnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4aec40e-190d-460d-9f9d-00cbdfbbd7c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00258276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038981/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Opracowanie dokumentacji technicznej dla realizacji zadania pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych w Brodnicy”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

W ramach Inwestycji: B 1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198006

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR-BI.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Brodnicy. Uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji, zaświadczeń, opinii i uzgodnień, ekspertyzy ornitologicznej lub chiropterologicznej jeśli będzie to wymagane (Zamawiający udzieli stosownego pełnomocnictwa Wykonawcy zadania). Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania Miasta pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Miasta Brodnicy”. Dokumentacja jak wyżej powinna być opracowana na podstawie załączonych audytów energetycznych oraz oświetleniowych., Pełnienie nadzoru autorskiego, oraz udzielanie odpowiedzi na pytania Wykonawców na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71351910-5 - Usługi geologiczne

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 42000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku nr 2 przy Zespole Szkół nr 1 w Brodnicy. Należy uwzględnić remont korytarza II oraz I piętra. Uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji, zaświadczeń, opinii i uzgodnień, ekspertyzy ornitologicznej lub chiropterologicznej jeśli będzie to wymagane (Zamawiający udzieli stosownego pełnomocnictwa Wykonawcy zadania). Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania Miasta pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Miasta Brodnicy”. Dokumentacja jak wyżej powinna być opracowana na podstawie załączonych audytów energetycznych oraz oświetleniowych., Pełnienie nadzoru autorskiego, oraz udzielanie odpowiedzi na pytania Wykonawców na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71351910-5 - Usługi geologiczne

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku nr 4 przy Zespole Szkół nr 1 w Brodnicy. Uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji, zaświadczeń, opinii i uzgodnień, ekspertyzy ornitologicznej lub chiropterologicznej jeśli będzie to wymagane (Zamawiający udzieli stosownego pełnomocnictwa Wykonawcy zadania). Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania Miasta pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Miasta Brodnicy”. Dokumentacja jak wyżej powinna być opracowana na podstawie załączonych audytów energetycznych oraz oświetleniowych., Pełnienie nadzoru autorskiego, oraz udzielanie odpowiedzi na pytania Wykonawców na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71351910-5 - Usługi geologiczne

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku Przedszkola przy ul. Zielonej w Brodnicy. Uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji, zaświadczeń, opinii i uzgodnień, ekspertyzy ornitologicznej lub chiropterologicznej jeśli będzie to wymagane (Zamawiający udzieli stosownego pełnomocnictwa Wykonawcy zadania). Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania Miasta pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Miasta Brodnicy”. Dokumentacja jak wyżej powinna być opracowana na podstawie załączonych audytów energetycznych oraz oświetleniowych., Pełnienie nadzoru autorskiego, oraz udzielanie odpowiedzi na pytania Wykonawców na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71351910-5 - Usługi geologiczne

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy. Uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji, zaświadczeń, opinii i uzgodnień, ekspertyzy ornitologicznej lub chiropterologicznej jeśli będzie to wymagane (Zamawiający udzieli stosownego pełnomocnictwa Wykonawcy zadania). Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania Miasta pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Miasta Brodnicy”. Dokumentacja jak wyżej powinna być opracowana na podstawie załączonych audytów energetycznych oraz oświetleniowych., Pełnienie nadzoru autorskiego, oraz udzielanie odpowiedzi na pytania Wykonawców na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71351910-5 - Usługi geologiczne

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 45000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85948,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INŻ-BUD Łukasz Lisiński Pracownia Projektowania Budownictwa i Nadzoru Budowlanego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 874-154-18-22

7.3.3) Ulica: Dworcowa 22

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38130,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45968,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38130,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INŻ-BUD Łukasz Lisiński Pracownia Projektowania Budownictwa i Nadzoru Budowlanego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 874-154-18-22

7.3.3) Ulica: Dworcowa 22

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38130,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48585,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74117,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48585,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INŻ-BUD Łukasz Lisiński Pracownia Projektowania Budownictwa i Nadzoru Budowlanego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 874-154-18-22

7.3.3) Ulica: Dworcowa 22

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48585,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26445,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55747,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26445,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INŻ-BUD Łukasz Lisiński Pracownia Projektowania Budownictwa i Nadzoru Budowlanego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 874-154-18-22

7.3.3) Ulica: Dworcowa 22

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26445,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51045,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73698,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51045,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INŻ-BUD Łukasz Lisiński Pracownia Projektowania Budownictwa i Nadzoru Budowlanego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 874-154-18-22

7.3.3) Ulica: Dworcowa 22

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51045,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi