Remont wejść do budynku, wymiana drzwi wejściowych do klatek, wymiana domofonów, remont klatek schodowych, remont oświetlenia w klatkach schodowych (...) przy ul. Grota Roweckiego 58-62 i 44-48

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00460707
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00460707/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-19 10:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d1df35a-226b-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie budynkówDomofonyOkna, drzwi i podobne elementyOprawy oświetleniowe sufitoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychPojemniki i kosze na odpady i śmieciŁawki

Wykonawcy

2 przyznane

DARIUSZ KOMOSZEWSKIOlsztyn, PL · lot 0
154 375,56 PLN
DARIUSZ KOMOSZEWSKIOlsztyn, PL · lot 1
140 299,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460707 z dnia 2024-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wejść do budynku, wymiana drzwi wejściowych do klatek, wymiana domofonów, remont klatek schodowych, remont oświetlenia w klatkach schodowych (...) przy ul. Grota Roweckiego 58-62 i 44-48

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: t.niedziela@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


adminiosrowanie mieniem skarbu państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wejść do budynku, wymiana drzwi wejściowych do klatek, wymiana domofonów, remont klatek schodowych, remont oświetlenia w klatkach schodowych (...) przy ul. Grota Roweckiego 58-62 i 44-48

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d1df35a-226b-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460707

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00570535/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.49 Remont wejść do budynku, wymiana drzwi wejściowych do klatek, wymiana domofonów, remont klatek schodowych, remont oświetlenia w klatkach schodowych Braniewo ul. Grota Roweckiego 50-56

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00351022

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-OO.2616.188.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 353831,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Część I: Remont wejść do budynku, wymiana drzwi wejściowych do klatek, wymiana domofonów, remont klatek schodowych, remont oświetlenia w klatkach schodowych wraz z robotami towarzyszącymi w Braniewie przy ul. Grota Roweckiego 58-62;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442110-1 - Malowanie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32552600-3 - Domofony

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

39113600-3 - Ławki

4.5.5.) Wartość części: 199906,90 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2. Część II: Remont wejść do budynku, wymiana drzwi wejściowych do klatek, wymiana domofonów, remont klatek schodowych, remont oświetlenia w klatkach schodowych wraz z robotami towarzyszącymi w Braniewie przy ul. Grota Roweckiego 44-48.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442110-1 - Malowanie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32552600-3 - Domofony

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

39113600-3 - Ławki

4.5.5.) Wartość części: 188962,23 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154375,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 313917,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154375,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dariusz Komoszewski, działąjący pod firmą El Bud Dariusz Komoszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391314490

7.3.3) Ulica: Stefana Żeromskiego 3 lok. 22

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-350

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154375,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140299,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325218,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140299,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dariusz Komoszewski, działający pod firmą El Bud Dariusz Komoszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391314490

7.3.3) Ulica: Stefana Żeromskiego 3 lok. 22

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-350

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140299,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca złożył wyjaśnienia RNC, Zamawiający przyjął wyjaśnienia RNC Wykonawcy.
2024-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane