Dostawa materiałów biurowych, niszczarek i smyczy z nadrukiem (postępowanie z podziałem na 3 części)
AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00259918
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00259918/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-06-03 11:44
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-063184ae-c910-4eb0-93f4-dc1725d995dd
- Identyfikator
- 7451003168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00259918 z dnia 2025-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów biurowych, niszczarek i smyczy z nadrukiem (postępowanie z podziałem na 3 części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510338744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111
1.5.2.) Miejscowość: Szczytno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@apol.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11148361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów biurowych, niszczarek i smyczy z nadrukiem (postępowanie z podziałem na 3 części)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-063184ae-c910-4eb0-93f4-dc1725d995dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00259918
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00179685/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Różne materiały biurowe i sprzęt biurowy, papier ksero
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00243513
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 05/DZiT/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 86500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa materiałów biurowych4.5.3.) Główny kod CPV: 30192000-1 - Wyroby biurowe
4.5.5.) Wartość części: 42446,34 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa niszczarek4.5.3.) Główny kod CPV: 30191400-8 - Niszczarki
4.5.5.) Wartość części: 21300,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa smyczy z nadrukiem4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
4.5.5.) Wartość części: 3983,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie podstawowym nr 05/DZiT/25 na dostawę materiałów biurowych, niszczarek i smyczy z nadrukiem (postępowanie z podziałem na 3 części), zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 5 – postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający opublikował na stronie prowadzonego postępowania Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ 05/DZiT/25), który nie zawierał miejsca do podania przez Wykonawców informacji dotyczących terminu realizacji zamówienia oraz okresu gwarancji na oferowane produkty. Powyższe dane stanowią treść oferty, która nie podlega uzupełnianiu po upływie terminu składania ofert. Ponadto termin realizacji zamówienia oraz okres gwarancji stanowią kryteria oceny ofert w przedmiotowym postępowaniu. W związku z powyższym wada postępowania ma nieusuwalny charakter i nie może być skorygowana przez Zamawiającego w toku postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie podstawowym nr 05/DZiT/25 na dostawę materiałów biurowych, niszczarek i smyczy z nadrukiem (postępowanie z podziałem na 3 części), zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 5 – postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający opublikował na stronie prowadzonego postępowania Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ 05/DZiT/25), który nie zawierał miejsca do podania przez Wykonawców informacji dotyczących terminu realizacji zamówienia oraz okresu gwarancji na oferowane produkty. Powyższe dane stanowią treść oferty, która nie podlega uzupełnianiu po upływie terminu składania ofert. Ponadto termin realizacji zamówienia oraz okres gwarancji stanowią kryteria oceny ofert w przedmiotowym postępowaniu. W związku z powyższym wada postępowania ma nieusuwalny charakter i nie może być skorygowana przez Zamawiającego w toku postępowania.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie podstawowym nr 05/DZiT/25 na dostawę materiałów biurowych, niszczarek i smyczy z nadrukiem (postępowanie z podziałem na 3 części), zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 5 – postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający opublikował na stronie prowadzonego postępowania Formularz ofertowy (załącznik nr 1 do SWZ 05/DZiT/25), który nie zawierał miejsca do podania przez Wykonawców informacji dotyczących terminu realizacji zamówienia oraz okresu gwarancji na oferowane produkty. Powyższe dane stanowią treść oferty, która nie podlega uzupełnianiu po upływie terminu składania ofert. Ponadto termin realizacji zamówienia oraz okres gwarancji stanowią kryteria oceny ofert w przedmiotowym postępowaniu. W związku z powyższym wada postępowania ma nieusuwalny charakter i nie może być skorygowana przez Zamawiającego w toku postępowania.
| 2025-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |