Dostawa implantów do szycia łąkotki, membran oraz biowchłanialnego implantu do naprawy chrząstki.

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00460805
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00460805/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-19 10:40
Lokalizacja
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f42f46fa-c96d-42fd-bbd3-5506de084087
Identyfikator
1231194950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty ortopedyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460805 z dnia 2024-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa implantów do szycia łąkotki, membran oraz biowchłanialnego implantu do naprawy chrząstki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142013120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wierzejewskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-510

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 2 711 9037

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: handlowy@stocer.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stocer.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/stocer/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa implantów do szycia łąkotki, membran oraz biowchłanialnego implantu do naprawy chrząstki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f42f46fa-c96d-42fd-bbd3-5506de084087

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015785/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.14 Dopstgawa implantów ortopedycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450045

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP-50/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Implant do szycia łąkotki oraz membrana

4.5.3.) Główny kod CPV: 33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.) Wartość części: 99900 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Biowchłanialny implant do wypełniania i naprawy chrząstki

4.5.3.) Główny kod CPV: 33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.) Wartość części: 68580 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert.

2024-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy