ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG PRANIA

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00460869
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00460869/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-19 11:00
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c132b74-319f-4d23-8225-e457bbffceba
Identyfikator
5862111467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prania i czyszczenia na suchoUsługi zarządzania pralniąUsługi prasowania

Wykonawcy

1 przyznane

HOLLYWOOD TEXTILE SERVICE SPÓŁKA AKCYJNASierpc, PL · lot 0
619 584 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460869 z dnia 2024-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG PRANIA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192953946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 9b

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-519

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ucmmit.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucmmit.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/946618

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG PRANIA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c132b74-319f-4d23-8225-e457bbffceba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460869

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037852/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG PRANIA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408234

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.282.14.2024.TP-fn

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług prania wraz z dezynfekcją bielizny szpitalnej i pozostałych asortymentów Zamawiającego i z transportem asortymentu do jednostek organizacyjnych Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b w Gdyni oraz wdrożenie systemu RFID - systemu umożliwiającego identyfikację asortymentu za pomocą fal radiowych.
2. CPV: 98310000-9
98311000-6
98315000-4
3. Szacunkowa liczba kilogramów prania i dezynfekcji asortymentu będącego własnością Zamawiającego wynosi 72.000.
4. Szacunkowa liczba sztuk oznakowania asortymentu będącego własnością Zamawiającego wynosi 3.200
5. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 70% ilości w ust. 3 i 4, a pozostałe 30% objęte jest prawem opcji, zgodnie z zapisami § 1 ust. 5 wzoru umowy.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Wzór umowy z załącznikami:
a) Formularz asortymentowo - cenowy - zał. Nr 2 do wzoru umowy/umowy
b) Opis przedmiotu zamówienia - zał. Nr 3 do wzoru umowy/umowy
c) Wzór protokołu zdawczego Zamawiającego - zał. Nr 4 do wzoru umowy/umowy
d) Wykaz jednostek organizacyjnych objętych usługą - zał. Nr 5 do wzoru umowy/umowy
e) Informator BHP dla firm zewnętrznych - zał. Nr 6 do wzoru umowy/umowy
f) Instrukcja BHP - zał. Nr 7 do wzoru umowy/umowy
g) Klauzula informacyjna RODO - zał. Nr 8 do wzoru umowy/umowy
7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
8. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do jakichkolwiek norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp – należy przyjąć, że odniesieniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”, co oznacza, że zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
9. Miejscem realizacji zamówienia jest siedziba Zamawiającego (ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98311100-7 - Usługi zarządzania pralnią

98315000-4 - Usługi prasowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619584,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 619584,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 619584,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hollywood Textile Service Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7761627087

7.3.3) Ulica: Bojanowska 2B

7.3.4) Miejscowość: Sierpc

7.3.5) Kod pocztowy: 09-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 619584,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi