Przebudowa ul. Kasztanowej w km od 0+000 do 0+945 w miejscowości Alwernia Powiat Chrzanowski Gmina Alwernia

Gmina Alwernia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00261569
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00261569/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-04 08:47
Lokalizacja
Alwernia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38da6977-0dfb-4293-8b69-c458f7ff5389
Identyfikator
6282074477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

REJON ROBÓT DROGOWYCH DROG-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAlwernia, PL · lot 0
648 968,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00261569 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Kasztanowej w km od 0+000 do 0+945 w miejscowości Alwernia Powiat Chrzanowski Gmina Alwernia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Alwernia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gęsikowskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Alwernia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-566

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@alwernia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.alwernia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://alwernia.ezamawiajacy.pl/pn/alwernia/demand/203367/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Kasztanowej w km od 0+000 do 0+945 w miejscowości Alwernia Powiat Chrzanowski Gmina Alwernia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38da6977-0dfb-4293-8b69-c458f7ff5389

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00261569

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039248/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa ul. Kasztanowej w km od 0+000 do 0+945 w miejscowości Alwernia Powiat Chrzanowski Gmina Alwernia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170761

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 826182,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa ul. Kasztanowej w km od 0+000 do 0+945 w miejscowości Alwernia Powiat Chrzanowski Gmina Alwernia”.
Ulica Kasztanowa ma być poddana przebudowie poprzez remont nawierzchni jezdni drogi, części chodników i zjazdów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 10

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648968,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1017257,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648968,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441860340

7.3.4) Miejscowość: Alwernia

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648968,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane