Budowa kancelarii podwójnej Leśnictw Marynki - Lubień

Nadleśnictwo Włodawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00261713
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00261713/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-04 09:27
Lokalizacja
Włodawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16bacae8-4146-4069-af7b-7231ea3c0caf
Identyfikator
5650002176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieFundamentowanieRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieRoboty elewacyjneKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty budowlane w zakresie parkingówMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychInstalacje słoneczneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA ŚWIECA-IGNATIUKOrchówek, Włodawa, PL · lot 0
967 010,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00261713 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kancelarii podwójnej Leśnictw Marynki - Lubień

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włodawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016912

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszno, ul. Wspólna 8

1.5.2.) Miejscowość: Włodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlodawa@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlodawa.lublin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16bacae8-4146-4069-af7b-7231ea3c0caf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kancelarii podwójnej Leśnictw Marynki - Lubień

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16bacae8-4146-4069-af7b-7231ea3c0caf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00261713

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00154995/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa podwójnej kancelarii Leśnictwa Lubień - Marynki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171583

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane, polegające na budowie budynku biurowego – kancelarii podwójnej z infrastrukturą towarzyszącą na potrzeby Leśnictwa Marynki, Lubień dla Nadleśnictwa Włodawa w miejscowości Krukowo, gm. Wyryki na dz. nr ewid. 4030/3.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ i zawiera:
1) Projekt budowlano-wykonawczy,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
3) Przedmiar robót,
4) Decyzja administracyjna o pozwoleniu na budowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262210-6 - Fundamentowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 967010,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 979030,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 967010,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Styl-Bud" Małgorzata Świeca-Ignatiuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651458665

7.3.3) Ulica: Nadbużańska

7.3.4) Miejscowość: Orchówek

7.3.5) Kod pocztowy: 22-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 967010,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane