Rozbudowa drogi powiatowej nr 0656T ul. Warszawska w Kunowie

POWIAT OSTROWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00261771
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00261771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-04 09:40
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40d9f9e3-bf23-4a43-9f2a-df045b7055a1
Identyfikator
6612198232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilającychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne gazoweRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty odwadniająceRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógWyrównywanie terenuInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

SALTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
13 886 821,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00261771 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 0656T ul. Warszawska w Kunowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT OSTROWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009449

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Iłżecka 37

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 247 63 55

1.5.8.) Numer faksu: 41 247 69 65

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.ostrowiecki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowiecki.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40d9f9e3-bf23-4a43-9f2a-df045b7055a1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 0656T ul. Warszawska w Kunowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40d9f9e3-bf23-4a43-9f2a-df045b7055a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00261771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039268/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa drogi powiatowej nr 0656T ul. Warszawska w Kunowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00144390

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.I.272.1.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 24833759,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych polegających na:
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 0656T ul. Warszawska w Kunowie”
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w następujących dokumentach, które stanowią integralną część SWZ, z uwzględnieniem najszerszego zakresu robót ujętego
w którymkolwiek z tych dokumentów:
1) Projekt budowlany – projekt zagospodarowania terenu - stanowiący Załącznik Nr 5.1 do SWZ,

2) Projekt budowlany – projekt architektoniczno – budowlany- branża drogowa
- stanowiący Załącznik Nr 5.2 do SWZ,
3) Projekt budowlany – projekt architektoniczno – budowlany - branża sanitarna, kanalizacja deszczowa - stanowiący Załącznik Nr 5.3 do SWZ,
4) Projekt budowlany – projekt architektoniczno – budowlany- branża sanitarna, sieć wodno – kanalizacyjna - stanowiący Załącznik Nr 5.4 do SWZ,
5) Projekt budowlany – projekt architektoniczno – budowlany - branża sanitarna, gaz - stanowiący Załącznik Nr 5.5 do SWZ,
6) Projekt budowlany – projekt architektoniczno – budowlany- branża elektryczna – oświetlenie - stanowiący Załącznik Nr 5.6 do SWZ,
7) Projekt budowlany – projekt architektoniczno – budowlany - branża mostowa - rozbiórka istniejącej i budowa nowej kładki - stanowiący Załącznik Nr 5.7 do SWZ,
8) Projekt budowlany – projekt architektoniczno – budowlany- branża mostowa – rozbudowa
istniejącego mostu - stanowiący Załącznik Nr 5.8 do SWZ,
9) Projekt budowlany - załączniki do projektu budowlanego
- stanowiący Załącznik Nr 5.9 do SWZ,
10) Projekt wykonawczy – projekt zagospodarowania terenu
- stanowiący Załącznik Nr 6.1 do SWZ,
11) Projekt wykonawczy - branża drogowa - stanowiący Załącznik Nr 6.2 do SWZ,
12) Projekt wykonawczy - branża sanitarna, kanalizacja deszczowa
- stanowiący Załącznik Nr 6.3 do SWZ,
13) Projekt wykonawczy - branża sanitarna, sieć wodociągowa
- stanowiący Załącznik Nr 6.4 do SWZ,
14) Projekt Wykonawczy - branża sanitarna, gaz - stanowiący Załącznik Nr 6.5 do SWZ,
15) Projekt wykonawczy - branża elektryczna – oświetlenie
- stanowiący Załącznik Nr 6.6 do SWZ,
16) Projekt wykonawczy - branża mostowa - rozbiórka istniejącej i budowa nowej kładki
- stanowiący Załącznik Nr 6.7 do SWZ,
17) Projekt wykonawczy - branża mostowa – rozbudowa istniejącego mostu
- stanowiący Załącznik Nr 6.8 do SWZ,
18) Projekt wykonawczy - branża drogowa konstrukcji drogi
- stanowiący Załącznik Nr 6.9 do SWZ,
19) Opinia geotechniczna - stanowiąca Załącznik Nr 7 do SWZ,
20) Dokumentacja geologiczno - inżynierska - stanowiąca Załącznik Nr 8 do SWZ,
21) Szczegółowa specyfikacja techniczna – branża drogowa
- stanowiąca Załącznik Nr 9.1 do SWZ,
22) Szczegółowa specyfikacja techniczna – branża sanitarna, kanalizacja deszczowa - stanowiąca Załącznik Nr 9.2 do SWZ,
23) Szczegółowa specyfikacja techniczna – branża sanitarna, sieć wodociągowa - stanowiąca Załącznik Nr 9.3 do SWZ,
24) Szczegółowa specyfikacja techniczna – branża sanitarna, sieć gazowa
- stanowiąca Załącznik Nr 9.4 do SWZ,
25) Szczegółowa specyfikacja techniczna – branża elektryczna
- stanowiąca Załącznik Nr 9.5 do SWZ,
26) Szczegółowa specyfikacja techniczna – branża mostowa
- stanowiąca Załącznik Nr 9.6 do SWZ,
27) Decyzja ZRID - stanowiąca Załącznik Nr 10 do SWZ,
28) Projekt stałej organizacji ruchu - stanowiący Załącznik Nr 11 do SWZ,
29) Przedmiary robót - stanowiące Załączniki Nr 12.1 - 12.7 do SWZ.

Szczegółowo zgodnie z SWZ wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13886821,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15944124,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13886821,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SALTOR Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane „DROGBUD” S.C., Sudół 45c, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592018693

7.3.3) Ulica: Al. IX Wieków Kielc 8 lok. 14

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-516

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Udostępnienie wiedzy, doświadczenia (wiedza i doświadczenie polegające na wykonaniu w okresie ostatnich 7 lat przed terminem składania ofert jednej roboty budowlanej polegającej na budowie, rozbudowie lub przebudowie drogi o nawierzchni bitumicznej wraz z budową/rozbudową/przebudową kanalizacji deszczowej, budową/rozbudową/przebudową oświetlenia drogowego oraz budową/rozbudową obiektu mostowego o minimalnej wartości zadania 20 000 000,00 zł brutto zgodnie z zasadami sztuki budowlanej
i prawidłowym ich ukończeniu) poprzez występowanie w realizowanym zamówieniu jako podwykonawca, realizując roboty drogowe (wraz z robotami w zakresie kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia drogowego)
i roboty mostowe, zgodnie z udostępnionym zasobem wiedzy i doświadczenia. Podmiot udostępniający zasoby będzie występował w trakcie realizacji zadania jako podwykonawca.
Nazwa podwykonawcy: DROG-BUD Sp. z o.o., Lubojenka, ul. Prosta 88/90, 42-209 Częstochowa

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13886821,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane