Modernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej

Gmina Nowogrodziec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00262304
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00262304/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-04 11:44
Lokalizacja
Nowogrodziec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c9cf603-9563-4b34-a91e-2607423fe09e
Identyfikator
6121636266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

DRECON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzprotawa, PL · lot 0
213 381,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00262304 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowogrodziec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821581

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowogrodziec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-730

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757380668

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.jaworska@nowogrodziec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrodziec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c9cf603-9563-4b34-a91e-2607423fe09e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c9cf603-9563-4b34-a91e-2607423fe09e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00262304

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00108261/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00205922

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177547,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia określa:
1) projekt budowlany,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
3) przedmiar.
Przedmiotem zamówienia jest remont posadzki garażu w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej, znajdującego się na działce ewidencyjnej nr 411/4, obręb 0001 Czerna, wraz z wymianą bram garażowych i remontem nawierzchni przed wjazdem do garażu, w zakresie którego jest wymiana nawierzchni asfaltowej wjazdu na nawierzchnie z kostki betonowej drobnowymiarowej.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje :
1) rozbiórkę wszystkich warstw istniejącej posadzki wraz z podbudową,
2) wykonanie nowych warstw podposadzkowych,
3) wykonanie warstwy wykończeniowej posadzki w żywicy epoksydowej,
4) uzupełnienie tynków na ścianach,
5) wymiana dwóch bram garażowych,
6) wymiana utwardzenia terenu dojazdu, z wykonaniem nowego spadku dostosowanego do nowego poziomu posadzki w garażu,
7) obniżenie umywalki w pomieszczeniu garażu,
8) wykonanie stopni schodowych do części biurowej oraz magazynowej remizy.
Wykonawca zapewni dostęp do energii elektrycznej i wody we własnym zakresie. Koszty zużycia pokryje wykonawca. Koszty opłaty za ww. media należy uwzględnić w cenie ryczałtowej za wykonanie zadania.
Prowadzone roboty powinny zostać zabezpieczone w taki sposób, aby nie stwarzały zagrożenia osobom trzecim.
Demontaż bram należy przeprowadzić w taki sposób aby było możliwe ich ponowne wykorzystanie. Zdemontowane bramy należy złożyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Przed rozpoczęciem robót budowlanych należy ustalić harmonogram prowadzenia prac z Zamawiającym i przedstawicielami OSP Czerna, aby umożliwić utrzymanie przez jednostkę stałej gotowości bojowej w sposób jak najmniej uciążliwy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213381,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485394,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213381,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DRECON Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241901784

7.3.3) Ulica: W. Łokietka 8b

7.3.4) Miejscowość: Szprotawa

7.3.5) Kod pocztowy: 67-300

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213381,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane