Dostawa fabrycznie nowego sprzętu TIK do 9 szkół podstawowych gminy Wrocław i gminy Kobierzyce (8 szkół gminy Wrocław, 1 szkoła gminy Kobierzyce) - w podziale na 4 zadania

CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00262910
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00262910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-04 13:40
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a60ea27-fd9a-40ac-8b34-23de44ca89eb
Identyfikator
8943242689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt komputerowyMonitory dotykoweKomputer biurkowyKomputery przenośneKomputer tabletDrukarki laseroweRutery siecioweDrukarki i ploteryUrządzenia multimedialne

Wykonawcy

4 przyznane

KOMBIT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
83 455,5 PLN
KOMBIT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 1
321 656,07 PLN
X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytów, PL · lot 2
15 611,16 PLN
X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytów, PL · lot 3
173 356,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00262910 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu TIK do 9 szkół podstawowych gminy Wrocław i gminy Kobierzyce (8 szkół gminy Wrocław, 1 szkoła gminy Kobierzyce) - w podziale na 4 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529065560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strzegomska 49A

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-611

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwolicka@cpkz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ckz.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a60ea27-fd9a-40ac-8b34-23de44ca89eb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowego sprzętu TIK do 9 szkół podstawowych gminy Wrocław i gminy Kobierzyce (8 szkół gminy Wrocław, 1 szkoła gminy Kobierzyce) - w podziale na 4 zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a60ea27-fd9a-40ac-8b34-23de44ca89eb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00262910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005315/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa sprzętu TIK (Nowoczesna edukacja) w podziale na zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Nowoczesna edukacja – projekt partnerski Gminy Wrocław i Gminy Kobierzyce” współfinansowany z programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet 8. Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku, Działanie 08.01 Dostęp do edukacji.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00146650

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/TP/J/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 478156,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych monitorów interaktywnych (10 sztuk) do wybranych szkół gminy Wrocław wraz z ich montażem oraz dostępem do szkolenia w postaci materiału wideo (szkoły oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w ust. 4 swz).

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do swz – Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 (zwanym dalej „OPZ 1” ) – w tym opis sposobu montażu oraz opis dot. dostępu do szkolenia w postaci materiału wideo.

3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu we wskazanych pomieszczeniach oraz ich montażu na ścianie (zgodnie z OPZ 1) w danej szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkół wskazanych w ust. 4) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń

4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych poniżej szkół (teren Wrocławia):
1) Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 21, ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław (2 sztuki)
2) Szkoła Podstawowa Nr 78 im. Mikołaja Kopernika, ul. Jedności Narodowej 195, 50-303 Wrocław (3 sztuki)
3) Szkoła Podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 29-31, 50-238 Wrocław (2 sztuki)
4) Szkoła Podstawowa nr 113 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1, ul. Zemska 16 C, 54-438 Wrocław (3 sztuki)

5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.

6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ.

7. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

7. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.

8. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.

9. Zamawiający wymaga, aby całość przedmiotu zamówienia dla danej szkoły została zrealizowana w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego.

10. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

11. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z dyrektorem danej szkoły.

12. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.

13. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ1).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

4.5.5.) Wartość części: 67394,24 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, tj.:
1) komputer stacjonarny uczeń (jednostka centralna) – 29 sztuk
2) komputer stacjonarny uczeń (monitor) – 29 sztuk
3) komputer stacjonarny nauczyciel (jednostka centralna) – 2 sztuki
4) komputer stacjonarny nauczyciel (monitor) – 2 sztuki
5) oprogramowanie biurowe – 44 sztuki
6) laptop uczeń – 13 sztuk
7) tablet – 59 sztuk
8) drukarka wielofunkcyjna – 3 sztuk
9) punkt dostępowy – 4 sztuki
do wybranych szkół gminy Wrocław i gminy Kobierzyce (szkoły oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w ust. 4 swz).

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do swz – Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 2 (zwanym dalej „OPZ 2” ).

3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu we wskazanych pomieszczeniach w danej szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkół wskazanych w ust. 4) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń

4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych poniżej szkół (teren Wrocławia):
1) Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław:
a) tablet – 12 sztuk
b) drukarka wielofunkcyjna – 1 sztuka
2) Szkoła Podstawowa nr 18 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 18, ul. Poznańska 26, 53-630 Wrocław
a) punkty dostępowe - 4 sztuki

3) Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Grecka 59, 54-406 Wrocław
a) tablet – 10 sztuk

4) Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Nr 21, ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław
a) oprogramowanie biurowe – 2 sztuki
b) laptop – 2 sztuki

5) Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego ul. Wandy 13, 53-320 Wrocław
a) oprogramowanie biurowe – 10 sztuk
b) laptop – 10 sztuk
c) tablet - 1 sztuka

6) Szkoła Podstawowa Nr 78 im. Mikołaja Kopernika, ul. Jedności Narodowej 195, 50-303 Wrocław
a) komputer stacjonarny uczeń (jednostka centralna) – 6 sztuk
b) komputer stacjonarny uczeń (monitor) – 6 sztuk
c) komputer stacjonarny nauczyciel (jednostka centralna) – 1 sztuka
d) komputer stacjonarny nauczyciel (monitor) – 1 sztuka
e) oprogramowanie biurowe – 8 sztuk
f) laptop – 1 sztuka
g) tablet - 6 sztuk
h) drukarka wielofunkcyjna – 1 sztuka

7) Szkoła Podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 29-31, 50-238 Wrocław
a) komputer stacjonarny uczeń (jednostka centralna) – 23 sztuki
b) komputer stacjonarny uczeń (monitor) – 23 sztuki
c) komputer stacjonarny nauczyciel (jednostka centralna) – 1 sztuka
d) komputer stacjonarny nauczyciel (monitor) – 1 sztuka
e) oprogramowanie biurowe – 24 sztuk
f) drukarka wielofunkcyjna – 1 sztuka

8) Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach, ul. Parkowa 7, 55-040 Kobierzyce
a) tablet – 30 sztuk

5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.

6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ.

7. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

14. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.

15. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.

16. Zamawiający wymaga, aby całość przedmiotu zamówienia dla danej szkoły została zrealizowana w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego.

17. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

18. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z dyrektorem danej szkoły.

19. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.

20. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ2).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213300-8 - Komputer biurkowy

30213100-6 - Komputery przenośne

30213200-7 - Komputer tablet

30232110-8 - Drukarki laserowe

32413100-2 - Rutery sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 256106,67 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowej drukarki 3D (3 sztuki) i zestawu filamentów (7 zestawów) do wybranych szkół gminy Wrocław (szkoły oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w ust. 4 swz).

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do swz – Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 3 (zwanym dalej „OPZ 3” ).

3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu we wskazanych pomieszczeniach w danej szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkół wskazanych w ust. 4) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń

4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych poniżej szkół (teren Wrocławia):
1) Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław (drukarka 3D – 1 sztuka)
2) Szkoła Podstawowa nr 18 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 18, ul. Poznańska 26, 53-630 Wrocław ( filamenty – 1 zestaw)
3) Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Grecka 59, 54-406 Wrocław ( filamenty – 3 zestawy)
4) Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Nr 21, ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław ( filamenty – 3 zestawy)
5) Szkoła Podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 29-31, 50-238 Wrocław (drukarka 3D – 1 sztuka)

5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.

6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ.

7. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

8. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim

9. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.

10. Zamawiający wymaga, aby całość przedmiotu zamówienia dla danej szkoły została zrealizowana w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego.

11. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

12. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z dyrektorem danej szkoły.

13. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.

14. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ3).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.) Wartość części: 15964,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowego sprzętu VR, tj.:
1) zestaw okularów VR I (3 zestawy) wraz z przeszkoleniem z obsługi sprzętu i dostępem do materiałów edukacyjnych
2) zestaw okularów VR II (1 zestaw) wraz z przeszkoleniem z obsługi sprzętu i dostępem do materiałów edukacyjnych
3) zestaw długopisów 3D (4 zestawy)
do wybranych szkół gminy Wrocław (szkoły oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w ust. 4 swz).

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 4 do swz – Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 4 (zwanym dalej „OPZ 4” ) – w tym opis zakresu dostępu do materiałów edukacyjnych wymaganego dla zestawu okularów VR I i zestawy okularów VR II.

3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu we wskazanych pomieszczeniach w danej szkole oraz do przeprowadzenia szkolenia z obsługi sprzętu (4h) w miejscu użytkowania dla grupy 8 osób (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkół wskazanych w ust. 4) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń

4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych poniżej szkół (teren Wrocławia):
1) Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław (zestaw okularów VR I – 1 zestaw, zestaw długopisów 3D – 1 zestaw)
2) Szkoła Podstawowa nr 18 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 18, ul. Poznańska 26, 53-630 Wrocław (zestaw okularów VR I – 1 zestaw)
3) Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego, ul. Grecka 59, 54-406 Wrocław zestaw długopisów 3D – 2 zestawy)
4) Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Nr 21, ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław zestaw okularów VR II – 1 zestaw)
5) Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika, ul. Jedności Narodowej 195, 50-303 Wrocław zestaw długopisów 3D – 1 zestaw)
6) Szkoła Podstawowa 113 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1, ul. Zemska 16 C, 54-438 Wrocław zestaw okularów VR I – 1 zestaw)
5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.
6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ.

7. Przedstawione parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

8. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.

9. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.

10. Zamawiający wymaga, aby całość przedmiotu zamówienia dla danej szkoły została zrealizowana w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego.

11. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

12. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z dyrektorem danej szkoły.

13. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.

14. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ 4).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 138691,47 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83455,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84355,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOMBIT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521608787

7.3.3) Ulica: ul. Migdałowa 60

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-612

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83455,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321656,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 321656,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 321656,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOMBIT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521608787

7.3.3) Ulica: ul. Migdałowa 60

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-612

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 321656,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15611,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19188,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15611,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 383791980

7.3.3) Ulica: ul. Zaułek Drozdowy 2

7.3.4) Miejscowość: Bytów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15611,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173356,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173356,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173356,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 383791980

7.3.3) Ulica: ul. Zaułek Drozdowy 2

7.3.4) Miejscowość: Bytów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173356,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy