Świadczenie hotelarskich usług noclegowych w rejonie miejscowości Krzesiny/k. Poznania

32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00262966
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00262966/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-04 13:48
Lokalizacja
Łask, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b7bdd24-209b-401b-8cd4-17a8f09784df
Identyfikator
8310004953
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Hotelarskie usługi noclegowe

Wykonawcy

6 przyznanych

PAWEŁ JAKUBCZAKPoznań, PL · lot 0
49 895,09 PLN
CLIP HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSwarzędz, PL · lot 1
68 584,32 PLN
CLIP HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSwarzędz, PL · lot 2
64 774,08 PLN
CLIP HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSwarzędz, PL · lot 3
64 774,08 PLN
CLIP HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSwarzędz, PL · lot 4
64 774,08 PLN
PAWEŁ JAKUBCZAKPoznań, PL · lot 5
12 407,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00262966 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie hotelarskich usług noclegowych w rejonie miejscowości Krzesiny/k. Poznania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 9 - go Maja 95

1.5.2.) Miejscowość: Łask

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1102078

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie hotelarskich usług noclegowych w rejonie miejscowości Krzesiny/k. Poznania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b7bdd24-209b-401b-8cd4-17a8f09784df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00262966

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124761/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Hotelarskie usługi noclegowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 29/TP2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 248868,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług hotelarskich i noclegowych dla żołnierzy i personelu 32 BLT w Łasku, łącznie dla 89 osób, w podziale na części:
Część 1 – nocleg dla 18 osób w pokojach jedno lub wieloosobowych;
dwuosobowym.
2. Zakwaterowanie w ramach 1-części zamówienia odbędzie się w następujących terminach:
od 02.06.2025 r. – do 05.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 09.06.2025 r. – do 12.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 16.06.2025 r. – do 18.06.2025 r. (2 doby hotelowe)
od 23.06.2025 r. – do 26.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 30.06.2025 r. – do 03.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 07.07.2025 r. – do 10.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 14.07.2025 r. – do 18.07.2025 r. (4 doby hotelowe)
3. Wykonawca wg własnych możliwości może zaproponować Zamawiającemu zakwaterowanie w pokojach wyłącznie jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych lub czteroosobowych.
4. Wykonawca składając ofertę obligatoryjnie winien zaoferować Zamawiającemu dla części 1 zamówienia co najmniej 2 pokoje do pojedynczego zakwaterowania jednej osoby.
5. Wykonawca składając ofertę na poszczególną część zamówienia potwierdza możliwość zakwaterowania wskazanej w w tej części liczby osób odpowiednio: 2, 17 lub 18 osób we wszystkich ww. dobach hotelowych (w zależności od nr części).
6. Wykonawca składając ofertę na więcej niż jedną część zamówienia potwierdza możliwość zapewnienia jednoczesnego zakwaterowania sumy osób z każdej deklarowanej części w ww. terminach.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
8. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4 do SWZ – wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 4897,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług hotelarskich i noclegowych dla żołnierzy i personelu 32 BLT w Łasku, łącznie dla 89 osób, w podziale na części:

Część 2 – nocleg dla 18 osób w pokojach jedno lub wieloosobowych;
dwuosobowym.
2. Zakwaterowanie w ramach 2 części zamówienia odbędzie się w następujących
terminach:
od 02.06.2025 r. – do 05.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 09.06.2025 r. – do 12.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 16.06.2025 r. – do 18.06.2025 r. (2 doby hotelowe)
od 23.06.2025 r. – do 26.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 30.06.2025 r. – do 03.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 07.07.2025 r. – do 10.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 14.07.2025 r. – do 18.07.2025 r. (4 doby hotelowe)

3. Wykonawca wg własnych możliwości może zaproponować Zamawiającemu
zakwaterowanie w pokojach wyłącznie jednoosobowych, dwuosobowych,
trzyosobowych lub czteroosobowych.
4. Wykonawca składając ofertę obligatoryjnie winien zaoferować Zamawiającemu dla części 2 zamówienia co najmniej 2 pokoje do pojedynczego zakwaterowania jednej osoby.
5. Wykonawca składając ofertę na poszczególną część zamówienia potwierdza możliwość zakwaterowania wskazanej w w tej części liczby osób odpowiednio: 2, 17 lub 18 osób we wszystkich ww. dobach hotelowych (w zależności od nr części).
6. Wykonawca składając ofertę na więcej niż jedną część zamówienia potwierdza
możliwość zapewnienia jednoczesnego zakwaterowania sumy osób z każdej
deklarowanej części w ww. terminach.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
8. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4 do SWZ –wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 48970,47 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług hotelarskich i noclegowych dla żołnierzy i personelu 32 BLT w Łasku, łącznie dla 89 osób, w podziale na części:

Część 3 – nocleg dla 17 osób w pokojach jedno lub wieloosobowych;
dwuosobowym.
2. Zakwaterowanie w ramach 3 części zamówienia odbędzie się w następujących
terminach:
od 02.06.2025 r. – do 05.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 09.06.2025 r. – do 12.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 16.06.2025 r. – do 18.06.2025 r. (2 doby hotelowe)
od 23.06.2025 r. – do 26.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 30.06.2025 r. – do 03.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 07.07.2025 r. – do 10.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 14.07.2025 r. – do 18.07.2025 r. (4 doby hotelowe)

3. Wykonawca wg własnych możliwości może zaproponować Zamawiającemu
zakwaterowanie w pokojach wyłącznie jednoosobowych, dwuosobowych,
trzyosobowych lub czteroosobowych.
4. Wykonawca składając ofertę obligatoryjnie winien zaoferować Zamawiającemu dla części 3 zamówienia co najmniej 2 pokoje do pojedynczego zakwaterowania jednej osoby.
5. Wykonawca składając ofertę na poszczególną część zamówienia potwierdza możliwość zakwaterowania wskazanej w w tej części liczby osób odpowiednio: 2, 17 lub 18 osób we wszystkich ww. dobach hotelowych (w zależności od nr części).
6. Wykonawca składając ofertę na więcej niż jedną część zamówienia potwierdza
możliwość zapewnienia jednoczesnego zakwaterowania sumy osób z każdej
deklarowanej części w ww. terminach.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
9. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4 do SWZ –wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 46249,89 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług hotelarskich i noclegowych dla żołnierzy i personelu 32 BLT w Łasku, łącznie dla 89 osób, w podziale na części:
Część 4 – nocleg dla 17 osób w pokojach jedno lub wieloosobowych;
dwuosobowym.
2. Zakwaterowanie w ramach 4 części zamówienia odbędzie się w następujących terminach:
od 02.06.2025 r. – do 05.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 09.06.2025 r. – do 12.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 16.06.2025 r. – do 18.06.2025 r. (2 doby hotelowe)
od 23.06.2025 r. – do 26.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 30.06.2025 r. – do 03.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 07.07.2025 r. – do 10.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 14.07.2025 r. – do 18.07.2025 r. (4 doby hotelowe)
3. Zakwaterowanie w ramach 6 części zamówienia odbędzie się w następujących terminach:
od 01.06.2025 r. – do 18.07.2025 r. (47 dób hotelowych).
4. Wykonawca wg własnych możliwości może zaproponować Zamawiającemu
zakwaterowanie w pokojach wyłącznie jednoosobowych, dwuosobowych,
trzyosobowych lub czteroosobowych.
5. Wykonawca składając ofertę obligatoryjnie winien zaoferować Zamawiającemu dla części 4 zamówienia co najmniej 2 pokoje do pojedynczego zakwaterowania jednej osoby.
6. Wykonawca składając ofertę na poszczególną część zamówienia potwierdza możliwość zakwaterowania wskazanej w w tej części liczby osób odpowiednio: 2, 17 lub 18 osób we wszystkich ww. dobach hotelowych (w zależności od nr części).
7. Wykonawca składając ofertę na więcej niż jedną część zamówienia potwierdza
możliwość zapewnienia jednoczesnego zakwaterowania sumy osób z każdej
deklarowanej części w ww. terminach.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
9. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4 do SWZ –wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 46249,89 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług hotelarskich i noclegowych dla żołnierzy i personelu 32 BLT w Łasku, łącznie dla 89 osób, w podziale na części:

Część 5 – nocleg dla 17 osób w pokojach jedno lub wieloosobowych;

2. Zakwaterowanie w ramach 5 części zamówienia odbędzie się w następujących terminach:
od 02.06.2025 r. – do 05.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 09.06.2025 r. – do 12.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 16.06.2025 r. – do 18.06.2025 r. (2 doby hotelowe)
od 23.06.2025 r. – do 26.06.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 30.06.2025 r. – do 03.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 07.07.2025 r. – do 10.07.2025 r. (3 doby hotelowe)
od 14.07.2025 r. – do 18.07.2025 r. (4 doby hotelowe)

3. Wykonawca wg własnych możliwości może zaproponować Zamawiającemu
zakwaterowanie w pokojach wyłącznie jednoosobowych, dwuosobowych,
trzyosobowych lub czteroosobowych.
4. Wykonawca składając ofertę obligatoryjnie winien zaoferować Zamawiającemu dla części 5 zamówienia co najmniej 2 pokoje do pojedynczego zakwaterowania jednej osoby.
5. Wykonawca składając ofertę na poszczególną część zamówienia potwierdza możliwość zakwaterowania wskazanej w w tej części liczby osób odpowiednio: 2, 17 lub 18 osób we wszystkich ww. dobach hotelowych (w zależności od nr części).
6. Wykonawca składając ofertę na więcej niż jedną część zamówienia potwierdza
możliwość zapewnienia jednoczesnego zakwaterowania sumy osób z każdej
deklarowanej części w ww. terminach.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
8. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4 do SWZ –wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 46249,89 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług hotelarskich i noclegowych dla żołnierzy i personelu 32 BLT w Łasku, łącznie dla 89 osób, w podziale na części:
Część 6 – nocleg dla 2 osób w pokojach jednoosobowych lub w pokoju dwuosobowym.
2. Zakwaterowanie w ramach 6 części zamówienia odbędzie się w następujących terminach:
od 01.06.2025 r. – do 18.07.2025 r. (47 dób hotelowych).
3. Wykonawca wg własnych możliwości może zaproponować Zamawiającemu
zakwaterowanie w pokojach wyłącznie jednoosobowych, dwuosobowych,
trzyosobowych lub czteroosobowych.
4. Wykonawca składając ofertę na poszczególną część zamówienia potwierdza możliwość zakwaterowania wskazanej w w tej części liczby osób odpowiednio: 2, 17 lub 18 osób we wszystkich ww. dobach hotelowych (w zależności od nr części).
5. Wykonawca składając ofertę na więcej niż jedną część zamówienia potwierdza
możliwość zapewnienia jednoczesnego zakwaterowania sumy osób z każdej
deklarowanej części w ww. terminach.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
7. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa również załącznik nr 4 do SWZ –wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 12177,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49895,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63277,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49895,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "JAKPOZ" Paweł Jakubczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822210017

7.3.3) Ulica: ul. Św. Antoniego 63

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-359

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49895,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68584,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68584,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68584,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clip Hotel Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773261858

7.3.3) Ulica: Rabowicka 65, Jasin

7.3.4) Miejscowość: Swarzędz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68584,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64774,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64774,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64774,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clip Hotel Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773261858

7.3.3) Ulica: Rabowicka 65, Jasin

7.3.4) Miejscowość: Swarzędz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64774,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64774,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64774,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64774,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clip Hotel Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773261858

7.3.3) Ulica: Rabowicka 65, Jasin

7.3.4) Miejscowość: Swarzędz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64774,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64774,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64774,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64774,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clip Hotel Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773261858

7.3.3) Ulica: Rabowicka 65, Jasin

7.3.4) Miejscowość: Swarzędz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64774,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12407,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15735,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12407,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "JAKPOZ" Paweł Jakubczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822210017

7.3.3) Ulica: Św. Antoniego 63

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-359

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12407,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi