Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00263018
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00263018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-04 13:57
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-004223d9-c1fd-46ee-af12-d51b389b9b84
- Identyfikator
- 6440015167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00263018 z dnia 2025-06-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.chacus@um.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,197846,a4faa77d0dea44a265f53481fc4185f4.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-004223d9-c1fd-46ee-af12-d51b389b9b84
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00234377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.44.2025.MCh
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia części 1 zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu : TURNUS I - organizacja 10-dniowego wypoczynku dla 24 wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych.Przedmiot zamówienia obejmuje:
- przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- opiekę medyczną,
- opiekę pedagogiczną,
- realizację programu zajęć i wycieczek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w treści Załącznika nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
63515000-2 - Usługi podróżne
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 77640,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia części 2 zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu : TURNUS II - organizacja 10-dniowego wypoczynku dla 20 wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych.Przedmiot zamówienia obejmuje:
- przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- opiekę medyczną,
- opiekę pedagogiczną,
- realizację programu zajęć i wycieczek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w treści Załącznika nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
63515000-2 - Usługi podróżne
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 64700,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia części 3 zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu : TURNUS III - organizacja 10-dniowego wypoczynku dla 13 wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych.Przedmiot zamówienia obejmuje:
- przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- opiekę medyczną,
- opiekę pedagogiczną,
- realizację programu zajęć i wycieczek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w treści Załącznika nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
63515000-2 - Usługi podróżne
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 37492,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia części 4 zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu : TURNUS IV - organizacja 10-dniowego wypoczynku dla 23 wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych.Przedmiot zamówienia obejmuje:
- przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- opiekę medyczną,
- opiekę pedagogiczną,
- realizację programu zajęć i wycieczek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w treści Załącznika nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
63515000-2 - Usługi podróżne
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 74405,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia części 5 zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu : TURNUS V - organizacja 10-dniowego wypoczynku dla 8 wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych.Przedmiot zamówienia obejmuje:
- przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- opiekę medyczną,
- opiekę pedagogiczną,
- realizację programu zajęć i wycieczek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w treści Załącznika nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
63515000-2 - Usługi podróżne
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 23072,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części 1 zamówienia złożone zostały dwie oferty, które zostały odrzucone.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert, to jest do 29.05.2025r. do godziny 9:00 nie została złożona żadna oferta w zakresie części 2 zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części 3 zamówienia złożone zostały trzy oferty, które zostały odrzucone.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części 4 zamówienia złożone zostały trzy oferty, które zostały odrzucone.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części 5 zamówienia złożone zostały dwie oferty, które zostały odrzucone.
| 2025-06-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |