Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej dla Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jeżowie Sudeckim

SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W JEŻOWIE SUDECKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00263019
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00263019/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-04 13:57
Lokalizacja
Jeżów Sudecki, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ccd9b45-0a39-4e17-ac00-ca3682fe439f
Identyfikator
6112256417
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneAparaty ultrasonograficzne

Wykonawcy

1 przyznane

EMS - EUROMED MEDICAL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
203 996,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00263019 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej dla Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jeżowie Sudeckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W JEŻOWIE SUDECKIM

1.3.) Oddział zamawiającego: Samodzielny Publiczny Gminny Ośrodek Zdrowia w Jeżowie Sudeckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230189083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 15

1.5.2.) Miejscowość: Jeżów Sudecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-521

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spgoz_jezow_sudecki@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spgoz.jezowsudecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1ccd9b45-0a39-4e17-ac00-ca3682fe439f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej dla Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jeżowie Sudeckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ccd9b45-0a39-4e17-ac00-ca3682fe439f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263019

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zakup jest realizowany w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.030001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/05/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 215000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej dla Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jeżowie Sudeckim na warunkach określonych w SWZ oraz załącznikach będących jej integralną częścią.
1.2 Zakup jest realizowany w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.030001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie umowy nr FENX.06.01-IP.03-0001/23-00/1374/2024/17 zawartej pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia a Narodowym Funduszem Zdrowia.
1.3 Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia, dalszej części SWZ a także załącznikach będących jej integralną częścią.
2.1 Zamawiający wymaga aby oferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nie pochodził z wystaw, ekspozycji, prezentacji. Rok produkcji został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
2.2 Zamawiający wymaga aby oferowany przedmiot zamówienia, który jest zakwalifikowany do wyrobów medycznych, spełniał narzucone przepisami prawa wymagania w zakresie dopuszczenia do obrotu na terenie RP a także posiadał wymagane przepisami prawa świadectwa rejestracyjne, certyfikaty, atesty – zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2020 r., poz. 186) a także posiadał właściwe oznakowanie oraz deklarację zgodności CE.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 203996,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 203996,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 203996,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMS – EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634633415

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 137

7.3.4) Miejscowość: Poznan

7.3.5) Kod pocztowy: 60-313

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 203996,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy