Paniowska Chata Pokoleń – od Juniora dla Seniora – budowa wiaty przy ul. Mokierskiej w Mikołowie - Paniowach w formule zaprojektuj i wybuduj

Gmina Mikołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00263538
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00263538/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-04 20:44
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd3c1a28-129d-4c8f-a30e-5cd6e3f9ad5d
Identyfikator
6351805347
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaObiekty rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW OBIJALSKIJabłoniowo Pomorskie, PL · lot 0
388 437 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00263538 z dnia 2025-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Paniowska Chata Pokoleń – od Juniora dla Seniora – budowa wiaty przy
ul. Mokierskiej w Mikołowie - Paniowach w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1090718

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Paniowska Chata Pokoleń – od Juniora dla Seniora – budowa wiaty przy
ul. Mokierskiej w Mikołowie - Paniowach w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd3c1a28-129d-4c8f-a30e-5cd6e3f9ad5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263538

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016910/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Paniowska Chata Pokoleń "Od Juniora do Seniora " - budowa wiaty przy ul. Mokierskiej w Mikołowie-Paniowach - Projekt i wykonanie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00181441

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP.12.2025.UM.MOSiR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 326784,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wiata / altana w Mikołowie – Paniowach przy
ul. Mokierskiej, obejmująca zakresem zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z m.in.:
1) wykonaniem obiektu budowlanego – wiaty / altany stanowiącej zadaszenie ław, stołów i grilla oraz zaplecze gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy min. 105 m2 (o przykładowych wymiarach w przypadku obiektu na planie prostokąta min.: 12,5 m x 7,0 m + 2,5 m x 7,5 m = 105 m2), z instalacją oświetlenia i gniazd wtykowych, monitoringu obiektu,
2) utwardzeniem nawierzchni pod zadaszeniem oraz opaski wokół obiektu min.
129 m2,
3) wykonaniem przyłącza energetycznego i wodociągowego,
4) przebudową ogrodzenia istniejącego placu zabaw związanego z kolizją ogrodzenia i nowego obiektu,
5) przeniesieniem istniejących urządzeń placu zabaw w obrębie ogrodzonego terenu placu zabaw,
6) dostawą elementów wyposażenia:
 8 sztuk ław,
 4 sztuk stołów,
 26 kpl ław i stołów składanych,
 grill tradycyjny murowany,
 przenośny grill gazowy,
 1 tablicy informacyjnej z regulaminem korzystania z obiektu,
7) urządzeniem zieleni - uzupełnienie ziemi, wyrównanie i obsianie trawą terenu bezpośrednio sąsiadującego z wykonywanym obiektem, wykonanie nasadzeń
i ich pielęgnacja
2. W ramach wykonania przedmiotu umowy wykonawca w szczególności:
1) opracuje dokumentację projektową w zakresie koniecznym do wykonania przedmiotu zamówienia (mapa do celów projektowych, koncepcja projektowa, Projekt Budowlany, w tym Projekt Techniczny (wykonawczy), Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych), zgodnie
z obowiązującymi przepisami i wiedzą techniczną,
2) uzyska niezbędne uzgodnienia, opinie, decyzje itp., w tym złoży odpowiedni wniosek do organu administracji architektoniczno-budowlanej, a także uzyska decyzję administracyjną niezbędną do przekazania zamówienia do użytkowania,
3) wykona roboty budowlane na podstawie powyższej dokumentacji i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, spełniających minimalne wymagania opisane w postępowaniu przetargowym, w tym w programie funkcjonalnie-użytkowym,
4) wyposaży w niezbędną infrastrukturę - zgodnie z założeniami inwestycji zawartymi w niniejszym postępowaniu w tym PFU,
5) wykona dokumentację powykonawczą, w tym geodezyjną, i dostarczy kalkulację cenową składowych inwestycji, z rozbiciem na dokumentację projektową, wiatę / altanę, utwardzenie terenu, przyłącze energetyczne
i wodociągowe, wyposażenie, przebudowę ogrodzenia, nasadzenia.
3. Zalecane jest dokonanie wizji lokalnej przez Wykonawcę oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości do PFU na etapie postępowania przetargowego.
4. Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w załączonym PFU, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388437,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 981750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388437,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Green-Pack Przemysław Obijalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741587511

7.3.3) Ulica: Buk Góralski 25

7.3.4) Miejscowość: Jabłonowo Pomorskie

7.3.5) Kod pocztowy: 87-330

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388437,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane