Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stawigudzie

Gmina Stawiguda

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00263588
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00263588/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-06 07:01
Lokalizacja
Stawiguda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8c0b39e-c8e5-47d2-8aa2-59c0f1f1c8aa
Identyfikator
7393841584
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne w budynkachIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN PODLECKIOlsztyn, PL · lot 0
2 938 114,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00263588 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stawigudzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stawiguda

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olsztyńska 10

1.5.2.) Miejscowość: Stawiguda

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-034

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 5126202

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@stawiguda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.stawiguda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://stawiguda.ezamawiajacy.pl/pn/STAWIGUDA/demand/207006/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stawigudzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8c0b39e-c8e5-47d2-8aa2-59c0f1f1c8aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263588

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest dofinansowane w ramach Programu RPO „Fundusze dla Warmii i Mazur 2021-2027”, Działanie 2.1 Efektywność energetyczna Schemat A (budynki publiczne).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00196766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.08.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stawigudzie
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na poprawie efektywności energetycznej budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Leśnej 1 w Stawigudzie.
2. Zakres prac do wykonania:
Parametry obiektu:
1) Ilość kondygnacji nadziemnych: 2,
2) Obiekt podpiwniczony.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) przygotowanie terenu pod wykonanie robót termomodernizacyjnych oraz remontowych;
2) prace rozbiórkowe,
3) wzmocnienie ścian WK70,
4) docieplenie ścian zewnętrznych, fundamentowych,
5) odtworzenie, wykonanie nowej opaski wokół budynku,
6) wykonanie nowych tynków elewacyjnych i malarskich,
7) docieplenie stropodachu,
8) wymiana obróbek blacharskich, rur spustowych i rynien, parapetów na nowe,
9) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej,
10) wymiana instalacji c.o , w tym wymiana grzejników i montaż zaworów termostatycznych,
11) wykonanie instalacji OZE (panele fotowoltaiczne na dachu budynku),
12) wymiana źródła ogrzewania oraz instalacji c.o. – montaż absorpcyjnych gazowych pomp ciepła,
13) montaż centrali rekuperacyjnej w kuchni,
14) wymiana podgrzewacza c.w.u.
15) wymiana opraw oświetleniowych,
16) remont podestu i schodów zewnętrznych,
17) remont zadaszenia głównego wejścia do szkoły,
18) wykonanie robót towarzyszących,
19) doprowadzenie terenu robót do stanu poprzedniego,
20) montaż budek lęgowych dla ptaków i nietoperzy,
21) wyposażenie budynku w elementy ułatwiające orientację budynku oraz przekaz informacji,
22) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (wym. 240 cm x 120 cm) o realizacji zadania z udziałem środków Funduszu Europejskiego 2021 – 2027 zgodnie z wytycznymi określonymi w Podręczniku wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021 -2027 dostępnego na stronie internetowej: Portal Funduszy Europejskich pod adresem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-2021-2027/prawo-i-dokumenty/zasady-komunikacji-fe.
Tablicę informacyjną należy umieścić niezwłocznie po rozpoczęciu fizycznej realizacji projektu (niezwłocznie rozpoczęciu robót budowlanych).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2938114,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6245000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2938114,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatne Przedsiębiorstwo Sewil Sebastian Podlecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7392994707

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2938114,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane