Bieżąca konserwacja jezdni dróg gminnych (remont cząstkowy – powierzchniowe utrwalenie emulsją i grysami „patcher”) na terenie gminy Czernica

GMINA CZERNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00263675
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00263675/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-06 07:05
Lokalizacja
Czernica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c004ee8-235f-4dd1-991b-a9c13f8d68f7
Identyfikator
9121101093
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00263675 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżąca konserwacja jezdni dróg gminnych (remont cząstkowy – powierzchniowe utrwalenie emulsją i grysami „patcher”) na terenie gminy Czernica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934986

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Czernica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-003

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@czernica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://czernica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czernica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżąca konserwacja jezdni dróg gminnych (remont cząstkowy – powierzchniowe utrwalenie emulsją i grysami „patcher”) na terenie gminy Czernica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c004ee8-235f-4dd1-991b-a9c13f8d68f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046169/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Bieżąca konserwacja jezdni dróg gminnych (remont cząstkowy – powierzchniowe utrwalenie emulsją i grysami „patcher”) na terenie Gminy Czernica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW.271.2.13.2025.KZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie napraw ubytków i wybojów na terenie Gminy
Czernica, zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia oraz Specyfikacją techniczną.
2) Szacowana ilość materiału do wbudowania to ok. 350 ton, materiał dostarcza Wykonawca.
3) Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwa etapy:
a) etap I- ok. 300 ton;
b) etap II- ok. 50 ton.
4) Realizacja przedmiotu umowy prowadzona będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami, polskimi normami, SST i
zasadami wiedzy technicznej oraz z należytą starannością w odniesieniu do ich wykonywania, bezpieczeństwa, dobrej
jakości i właściwej organizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE FAKTYCZNE: W niniejszym postępowaniu, w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. do 08.05.2025 r. do godziny 10:00, wpłynęły 2 oferty, które podlegają odrzuceniu.
Oferta nr 1: S- PROBUD BUDOWA SP. z o.o.
ul. Tytanowa 8, 73- 110 Stargard
Podstawa prawna odrzucenia: art. 226 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne odrzucenia: Wykonawca nie wykazał w zakreślonym terminie, iż jego oferta nie zawiera rażąco niskiej ceny w stosunku do przedmiotu zamówienia.
Oferta nr 2: Zakład Usługowo- Handlowy Damian Wojtkowiak
Ul. Ogrodowa 59, Bożacin, 63-700 Krotoszyn
Podstawa prawna odrzucenia: art. 226 ust. 1 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne odrzucenia: Wykonawca nie przedstawił w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnienie warunków udziału w postepowaniu.
2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane