Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012 w Zarzeczu

GMINA ZARZECZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00263710
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00263710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-06 07:05
Lokalizacja
Zarzecze, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b9790db-b28e-4342-848a-6690de33d69b
Identyfikator
7941671210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuNaprawa boisk sportowychUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne elektrycznePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie oczyszczania terenuObiekty rekreacyjneWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ GAGATPrzeworsk, PL · lot 0
597 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00263710 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012 w Zarzeczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZARZECZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 7

1.5.2.) Miejscowość: Zarzecze

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-205

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 166401529

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje.zarzecze@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazarzecze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zarzecze.ezamawiajacy.pl/pn/zarzecze/demand/206747/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012 w Zarzeczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b9790db-b28e-4342-848a-6690de33d69b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00215503

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012 w Zarzeczu
1. Przedmiot zamówienia polega na modernizacji kompleksu sportowego utworzonego w ramach programu Moje Boisko ORLIK 2012 w Zarzeczu i składa się z czterech elementów:
1) Wielofunkcyjne boisko z nawierzchnią poliuretanową. Istniejące boisko z nawierzchnią poliuretanową z uwagi na stan techniczny przeznaczone jest do remontu. Wymiary boiska 19,1 m x 31,1 m. Zakres prac remontowych boiska obejmuje: wymianę podbudowy, obrzeży, nawierzchni poliuretanowej, malowanie linii boisk (koszykówka, tenis, siatkówka), montaż nowego wyposażenia boiska (słupki i siatka do piłki siatkowej, tenisa, kosze do koszykówki).
2) Boisko z nawierzchnią naturalną trawiastą. Projektuje się wykonania boiska z nawierzchnią naturalną trawiastą do piłki nożnej o wymiarach 44 m x 22 m. Zakres prac obejmuje: wykonanie murawy trawnikowej, wykonanie ogrodzenia wys. 4,0 m, montaż wyposażenia boiska (bramki do piłki nożnej), wykonanie trybuny sportowej.
3) Zaplecze gospodarczo-sanitarne. Istniejący kontener z uwagi na stan techniczny przeznaczony jest do rozbiórki. W jego miejsce projektuje się budowę kontenera gospodarczo-sanitarnego. Zakres prac obejmuje: rozbiórkę istniejącego kontenera, budowa nowego kontenera mieszczącego pomieszczenie gospodarcze oraz WC dla niepełnosprawnych, wykorzystanie istniejących przyłączy wod-kan i elektrycznego.
4) Oświetlenie. Istniejące oświetlenie boiska Orlik oraz boiska wielofunkcyjnego przeznaczone jest do rozbiórki oraz montażu nowych opraw oświetleniowych. Dla projektowanego boiska trawiastego projektuje się wykonanie nowego oświetlenia. Zakres prac obejmuje wymianę opraw oświetleniowych na istniejących słupach, wykonanie oświetlenia boiska wraz z doprowadzeniem zasilania.
2. Teren inwestycji zlokalizowany jest w miejscowości Zarzecze, gmina Zarzecze - przedmiotowe obiekty mieścić się będą na części działek nr 973/14 i 973/29. Obecnie teren pod projektowane i modernizowane obiekty jest zabudowany przez kompleks sportowy ORLIK 20212 z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boiskiem wielofunkcyjnym poliuretanowym, częściowo stadionem sportowym i bieżnią oraz jest porośnięty trawą. Teren inwestycji nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, wobec czego lokalizacja obiektu wymagać będzie uzyskania stosownej decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego.
3. Zadanie wykonane zostanie w formule zaprojektuj-wybuduj.
4. Wykonawca zobowiązany jest opracować dokumentację projektową na podstawie inwentaryzacji oraz wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 597780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 723855 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 597780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadiusz Gagat – Firma Handlowa SOLO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171482464

7.3.4) Miejscowość: Przeworsk

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 597780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane