Dostawa dla EKOHEL Sp. z o.o. w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu maszyny samobieżnej pod nazwą ładowacz kołowy wielofunkcyjny.

EKOHEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00263995
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00263995/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-06 07:14
Lokalizacja
Hel, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80249f24-1f92-4ab2-bb8c-1904d04283e4
Identyfikator
5871723922
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi leasingu finansowego

Wykonawcy

1 przyznane

"BPCE EQUIPMENT SOLUTIONS POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
627 354,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00263995 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dla EKOHEL Sp. z o.o. w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu maszyny samobieżnej pod nazwą ładowacz kołowy wielofunkcyjny.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: EKOHEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385028359

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kuracyjna 3

1.5.2.) Miejscowość: Hel

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-150

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@ekohel.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ekohel.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ekohel.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa dla EKOHEL Sp. z o.o. w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu maszyny samobieżnej pod nazwą ładowacz kołowy wielofunkcyjny.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80249f24-1f92-4ab2-bb8c-1904d04283e4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00263995

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052561/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa dla EKOHEL Sp. z o.o. w ramach leasingu operacyjnego z opcją wykupu maszyny samobieżnej pod nazwą ładowacz kołowy wielofunkcyjny.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00194908

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/01/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510044,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

EKOHEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością OGŁASZA przetarg nieograniczony na dostawę w formie leasingu
operacyjnego z opcją wykupu nowego pojazdu samobieżnego pod nazwą „ładowacz kołowy wielofunkcyjny” zgodnie ze
specyfikacją wg rozdziału VII –Opis minimalnych wymagań technicznych przedmiotu zamówienia.
Wymagania ogólne pojazdu:
- fabrycznie nowy,
- rok produkcji min. 2024,
- silnik diesla,
- moc min. 100 KW,
- maksymalna wysokość podnoszenia 7505 mm,
- maksymalne wysunięcie z przodu 4022 mm
- maksymalny udźwig 4300 kg,
- maksymalny udźwig przy maksymalnym wysunięciu z przodu minimum 1600 kg,
- hydrostatyczna skrzynia biegów,
- prędkość maksymalna 40 km/h
- wszystkie koła skrętne.
Warunki leasingu:
1) Okres leasingu 35 miesięcy,
2) Opłata wstępna 0,00 zł,
3) Pierwsza rata 150.000,00 zł,
4) 34 (2-35) równych rat leasingowych ,
5) Wartość resztowa 1%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 510044,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 510044,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 510044,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPCE Equipment Solutions Polska Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261740388

7.3.3) Ulica: Łucka 9

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-842

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Dostawa, serwis, gwarancja

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 627354,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-15
2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy