Dostawa imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Grajewo
GMINA GRAJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00461108
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00461108/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-19 12:04
- Lokalizacja
- Grajewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9739e773-3543-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7191507801
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
1 przyznane
PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL · lot 0
838 950 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461108 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Grajewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRAJEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Komunalna 6
1.5.2.) Miejscowość: Grajewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 86 272 30 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggrajewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.ug.grajewo.wrotapodlasia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uggrajewo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa imiennych biletów miesięcznych dla uczniów z terenu gminy Grajewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9739e773-3543-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461108
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002827/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa imiennych biletów miesięcznych umożliwiających dojazd do szkół podstawowych, przedszkola i zespołu szkół specjalnych oraz powrót uczniów z terenu gminy Grajewo – w roku szkolnym 2024/2025.
1) Przedmiot zamówienia:
1.1) Szacowana liczba biletów w roku szkolnym 2024/2025 dowożona do poszczególnych placówek:
a) P. Ruda: 25
b) SP Danówek: 130
c) SP Białaszewo: 50
d) SP Wierzbowo: 120
e) ZSS Grajewo: 25
Ogółem: ≈ 350 biletów miesięcznie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdziale XXI SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 838950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 875000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 838950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PKS Nova Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420200091
7.3.3) Ulica: Boh. Monte Cassino 8
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-873
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 838950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |