Zakup zabezpieczeń i sprzętu przeciwko szkodom wyrządzanym przez zwierzęta objęte ochroną gatunkową

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00264895
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00264895/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-06 10:16
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7f32c6c-910f-48c4-9f71-bc292ef49b12
Identyfikator
8133569045
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Inne instalacje elektryczneSiatka metalowaUsługi krawieckieGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)NoktowizoryUrządzenia bezpośredniego monitorowaniaSprzęt pomocniczy

Wykonawcy

4 przyznane

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00264895 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup zabezpieczeń i sprzętu przeciwko szkodom wyrządzanym przez zwierzęta objęte ochroną gatunkową

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180378368

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Józefa Piłsudskiego 38

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-001

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 177850044

1.5.8.) Numer faksu: 178521109

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@rzeszow.rdos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-rzeszow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7f32c6c-910f-48c4-9f71-bc292ef49b12

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup zabezpieczeń i sprzętu przeciwko szkodom wyrządzanym przez zwierzęta objęte ochroną gatunkową

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7f32c6c-910f-48c4-9f71-bc292ef49b12

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264895

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00130412/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup zabezpieczeń i sprzętu przeciwko szkodom wyrządzanym przez zwierzęta objęte ochroną gatunkową

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00169592

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPN.261.1.7.2025.AT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 83582,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Zakup i dostawa 1 zestawu siatki ogrodzeniowej wraz ze słupkami
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 36000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Zakup i dostawa 1 zestawu siatki elektrycznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44313000-7 - Siatka metalowa

4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Zakup i dostawa 5 km fladr
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98393000-4 - Usługi krawieckie

4.5.5.) Wartość części: 15500,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup sprzętu dla pracowników Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie do przeciwdziałania szkodom powodowanym przez gatunki chronione (żubr, niedźwiedź, wilk, ryś) (kółko miernicze, GPS, fotopułapki – 3 szt., termowizor – 2 szt.)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38112100-4 - Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38632000-4 - Noktowizory

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

35820000-8 - Sprzęt pomocniczy

4.5.5.) Wartość części: 70260,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym postępowaniu w dniu 10 kwietnia 2025 r. o godzinie 10:00 dokonano otwarcia ofert. W ramach przedmiotowego postępowania w części nr 4 nie została złożona żadna oferta.
Uzasadnienie prawne:
Działając w oparciu o art. 255 pkt 1 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy