Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym Metropolii Poznań – Gmina Suchy Las

Gmina Suchy Las

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00265764
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00265764/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-06 12:42
Lokalizacja
Suchy Las, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91b8356c-a619-4274-b488-86aaa8f90fe2
Identyfikator
7773145371
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt związany z komputeramiPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi rozbudowy sprzętu komputerowegoUsługi wdrażania oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00265764 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym Metropolii Poznań – Gmina Suchy Las

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchy Las

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258508

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 13

1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@suchylas.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchylas.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91b8356c-a619-4274-b488-86aaa8f90fe2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym Metropolii Poznań – Gmina Suchy Las

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91b8356c-a619-4274-b488-86aaa8f90fe2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00265764

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033336/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.1 Wsparcie e-usług publicznych w samorządzie okalnym Metropolii Poznań-Gmina Suchy Las

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, że zadanie pn. „Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym Metropolii Poznań – Gmina Suchy Las” realizowane będzie w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 nr naboru FEWp.01.04-IZ.00-001/24.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00251723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2025- II postępowanie

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 217680 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym Metropolii Poznań – Gmina Suchy Las” i obejmuje zakup (dostawę, montaż oraz uruchomienie) sprzętu informatycznego i oprogramowania narzędziowego na potrzeby Urzędu Gminy Suchy Las.
2. Przedmiot zamówienia i zakres zamówienia zawarto w SWZ wraz z załącznikami: opis przedmiotu zamówienia (załącznik
nr 3 do SWZ) i umowie (załącznik nr 6 do SWZ).
3. CZĘŚĆ I (Pakiet I) - Skanery szczelinowe na potrzeby Systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami (SEZD).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72541000-9 - Usługi rozbudowy sprzętu komputerowego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 15000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wsparcie rozwoju e-usług publicznych w samorządzie lokalnym
Metropolii Poznań – Gmina Suchy Las” i obejmuje zakup (dostawę, montaż oraz uruchomienie) sprzętu informatycznego i
oprogramowania narzędziowego na potrzeby Urzędu Gminy Suchy Las.
2. Przedmiot zamówienia i zakres zamówienia zawarto w SWZ wraz z załącznikami: opis przedmiotu zamówienia (załącznik
nr 3 do SWZ) i umowie (załącznik nr 6 do SWZ).
3. CZĘŚĆ II (Pakiet II) - Oprogramowanie systemowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72541000-9 - Usługi rozbudowy sprzętu komputerowego

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.) Wartość części: 202680 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W drugim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W drugim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy