Wykonanie dokumentacji projektowych na zadania drogowe na terenie Powiatu Skierniewickiego

POWIAT SKIERNIEWICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00265789
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00265789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-06 12:47
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d9072cd-25ae-4262-8e54-bee58d779e16
Identyfikator
8361573483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00265789 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowych na zadania drogowe na terenie Powiatu Skierniewickiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SKIERNIEWICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 6

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-skierniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-skierniewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatskierniewice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowych na zadania drogowe na terenie Powiatu Skierniewickiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d9072cd-25ae-4262-8e54-bee58d779e16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00265789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027381/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Wykonanie dokumentacji projektowych na zadania drogowe na terenie Powiatu Skierniewickiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00249848

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OKR.272.7.2025.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160300,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 - Przebudowa drogi powiatowej nr 1316E od DW707 do miejscowości Nowy Dwór Parcela
Opracowanie projektu na przebudowę drogi powiatowej nr 1316E na odcinku około 1260 mb. zlokalizowanej na działce nr ewid. 596 – obr. 0018 Nowy Dwór Parcela, gmina Nowy Kawęczyn.
Opracowanie winno być spójne z planowaną do budowy drogą dla rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 707 na początku opracowania oraz z istniejącym ciągiem pieszym w miejscowości Nowy Dwór Parcela na końcu opracowania.
Dokumentację projektową należy wykonać zgodnie z wytycznymi Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Łodzi ze względu na położenie inwestycji w Alei Zabytkowej.
Zadanie polega na zaprojektowaniu:
1) Poszerzenie konstrukcji jezdni do parametrów drogi klasy L, konstrukcja jezdni dla KR3,
2) warstwy wyrównawczej oraz warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na całej szerokości jezdni,
3) odprowadzenia wód opadowych z jezdni i drogi dla rowerów,
4) odtworzenia istniejącego rowu,
5) zjazdów na działki przyległe,
6) drogi dla rowerów po stronie południowej jezdni,
7) przejścia/ przejść dla pieszych wraz z doświetleniem,
8) poboczy z kruszywa łamanego,
9) oznakowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 100000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2 - Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1318E w miejscowości Strobów
Opracowanie projektu na przebudowę mostu zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej nr 1318E na działce. nr ewid. 596 – obr. 0021 Strobów, gm. Skierniewice.
Zadanie polega na wykonaniu:
1) Inwentaryzacja mostu, dojazdów, dendrologiczna z weryfikacją geodezyjna tj. naniesieniem pomiarów na mapę do celów projektowych.
2) Inwentaryzacja jazu, niecki wypadowej, murów oporowych, mechanizmów i wyposażenia jazu z weryfikacją geodezyjna tj. naniesieniem pomiarów na mapę do celów projektowych.
3) Badanie dna, pod kątem ukształtowania i głębokości, zamulenia itp. w tym poza granicami niecki wypadowej i zbiornika w rejonie wlotu.
4) Badanie betonu podpór, czy beton spełnia wymagania pod kątem klasy betonu.
5) Badanie wody, pod kątem alkaliczności i wpływu na beton.
6) Badania geotechniczne, z tym że należy wykonać min. 2 dodatkowe odwierty na skrzydłach obiektu po obu jego stronach.
7) Pozyskanie warunków i uzgodnienie warunków od właścicieli/użytkowników jazu oraz sąsiadujących akwenów.
8) Badanie/analiza hydrotechniczna przepływu wód, konstrukcji, tj. światła mostu i jazów oraz koniecznej technicznej wytrzymałości konstrukcji jazu dla spełnienia funkcji, którą ma pełnić.
9) Ocenę stanu technicznego obiektu z weryfikacją zakresu robót należy wykonać w porozumieniu z zamawiającym,
10) Weryfikację obliczeniową światła obiektu mostowego i jazu.
11) Uzyskanie decyzji środowiskowej, decyzji na wycinkę lub jeśli okaże się to konieczne na nasadzenia zastępcze.
12) Uzyskanie decyzji wodnoprawnej obejmującej warunki przebudowy jazu, mostu, murów oporowych i odwodnienia obiektów, drogi.
13) Uzyskanie aktualizacji warunków od konserwatora zabytków i uwzględnienie tych wymagań w ramach prac projektowych.
14) Zaprojektowanie robót budowlanych obejmującej dostosowanie konstrukcji jazu, murów oporowych podpór i ustroju nośnego mostu, oraz przebudowy dróg dojazdowych w niezbędnym zakresie, do warunków wynikających m.in. z wyników badań oraz obowiązujących przepisów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 97170,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. 06.06.2025 r. godz. 10:00 w zakresie zadania Nr 1 - Przebudowa drogi powiatowej nr 1316E od DW707 do miejscowości Nowy Dwór Parcela nie wpłynęła żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. 06.06.2025 r. godz. 10:00 w zakresie zadania Nr 2 - Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1318E w miejscowości Strobów, nie wpłynęła żadna oferta.

2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi