Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej robót budowlanych zabezpieczających i remontowych w wybranych budynkach zabudowań Folwarku przy Zamku Czocha w Suchej

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00265984
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00265984/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-06 13:19
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55fef38f-d675-4911-b50d-35c1d0f58fff
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ WAWRZYNIAKWrocław, PL · lot 0
449 934 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00265984 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej robót budowlanych zabezpieczających i remontowych w wybranych budynkach zabudowań Folwarku przy Zamku Czocha w Suchej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 71 710 72 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.wr@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/199343/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie powierzonym mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej robót budowlanych zabezpieczających i remontowych w wybranych budynkach zabudowań Folwarku przy Zamku Czocha w Suchej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55fef38f-d675-4911-b50d-35c1d0f58fff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00265984

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00006519/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.157 Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej robót zabezpieczających i remontowych w wybranych budynkach zabudowań folwarku przy Zamku Czocha w Suchej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138990

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-OX.2616.77.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 578630,94

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej robót budowlanych zabezpieczających i remontowych w wybranych budynkach zabudowań folwarku przy Zamku Czocha w Suchej.
Etap I: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę);
Etap II: Sprawowanie nadzoru autorskiego na żądanie Zamawiającego;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449934,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 628530,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 449934,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Wawrzyniak BIURO INŻYNIERSKIE WAWRZYNIAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8941031221

7.3.3) Ulica: Gołnowska 27

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-315

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Opracowania dokumentacji w branżach architektonicznej, konserwatorskiej i instalacyjnych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449934,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 260 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres w którym wykonywane będzie zamówienie (okres realizacji zamówienia):
1. Etap I (wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę):
- Rozpoczęcie: od dnia zawarcia umowy;
- Zakończenie: 260 dni liczonych od dnia zawarcia umowy;
2. Etap II (Nadzór autorski):
- Rozpoczęcie: od dnia protokolarnego przekazania placu budowy Wykonawcy robót budowlanych.
- Zakończenie: do dnia odbioru końcowego robót budowlanych, przy czym zamawiający szacuje, że okres trwania robót budowlanych objętych pozwoleniem na budowę nie przekroczy 14 miesięcy od dnia protokolarnego przekazania placu budowy Wykonawcy robót budowlanych.
2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi