OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH DLA ZADAŃ REMONTOWANYCH REALIZOWANYCH PRZEZ ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W KATOWICACH Z PODZIAŁEM NA 4 PROJEKTY WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO (...)

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00266190
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00266190/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-06 13:51
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b65411a-3a4f-46db-aa70-ddb54adfa5e1
Identyfikator
9542295953
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

4 przyznane

RADOSŁAW MENCFELRuda Śląska, PL · lot 0
230 625 PLN
RADOSŁAW MENCFELRuda Śląska, PL · lot 1
276 750 PLN
RADOSŁAW MENCFELRuda Śląska, PL · lot 2
267 525 PLN
FIRMA INŻYNIERSKA ARCUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 3
279 825 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00266190 z dnia 2025-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH DLA ZADAŃ REMONTOWANYCH REALIZOWANYCH PRZEZ ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W KATOWICACH Z PODZIAŁEM NA 4 PROJEKTY WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276303005

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lechicka 24

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-609

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marciniak@zdw.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdw.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1094791

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH DLA ZADAŃ REMONTOWANYCH REALIZOWANYCH PRZEZ ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W KATOWICACH Z PODZIAŁEM NA 4 PROJEKTY WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b65411a-3a4f-46db-aa70-ddb54adfa5e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00266190

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029147/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Opracowanie dok. proj. dla zadań remontowych realizowanych przez ZDW w Ka-cach z podziałem na 4 projekty wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego: Zad. I (...), Zad. II (...), Zad. III (…), Zad. IV (...)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195900

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WD-D/TP/250217/1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 928395,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE I: REMONT DW 907 NA ODCINKU TOSZEK – NIEWIESZE.
Droga wojewódzka nr 907 jest drogą jedno jezdniową, dwukierunkową. Przedmiotowy odcinek drogi wojewódzkiej przebiega od przejazdu kolejowego w km 52+010 w m. Toszek do skrzyżowania z DK 40 w km 57+205 w m. Niewiesze. Remont ciągu komunikacyjnego ma za zadanie przywrócenie pierwotnego stanu technicznego, zagwarantowanie odpowiedniej nośności, równości, poprawę bezpieczeństwa ruchu. Remont ma zapewnić poprawę komfortu użytkowania, polepszyć warunki ruchu kołowego oraz zmniejszyć szkodliwość dla środowiska naturalnego. Na czas remontu należy wykonać projekt czasowej zmiany organizacji ruchu wraz z zatwierdzeniem. Dokumentacja winna zawierać komplet dokumentów wymaganych do skutecznego złożenia zgłoszenia robót budowlanych odpowiedniemu organowi. Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 245589,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE II: REMONT CHODNIKA W CIĄGU DW 942 W M. SZCZYRK – ETAP I OD GRANICY M. SZCZYRK DO SKRZYŻOWANIA Z UL. GÓRSKĄ, ETAP II OD SKRZYŻOWANIA Z UL. GÓRSKĄ DO UL. OLIMPIJSKIEJ, ETAP III OD RONDA DO GR. Z M. SZCZYRK.
Droga wojewódzka nr 942 przebiegająca na odcinku Buczkowice – Szczyrk jest drogą jednojezdniową, dwukierunkową. Odcinki (etapy) objęte zadaniem znajdują się na terenie województwa śląskiego w powiecie bielskim, na terenach gminy Buczkowice oraz miasta Szczyrk. Przy DW 942 na odcinku Buczkowice - Szczyrk znajdują się drogi dla pieszych (tzw. chodniki), które w zależności od lokalizacji przebiegają tylko po jednej stronie jezdni, albo po obu jej stronach. Remont nawierzchni chodników ma za zadanie przywrócenie ich pierwotnego stanu technicznego, zagwarantowanie odpowiedniej nośności, równości, prawidłowego odwodnienia oraz umożliwienie bezpiecznego poruszania się osób niepełnosprawnych. Teren, na którym przewidziane są roboty remontowe jest uzbrojony w infrastrukturę techniczną nadziemną i podziemną. Odbiór wód z pasa drogowego realizowany jest poprzez kanalizację deszczową lub na teren przyległy. Wzdłuż trasy zlokalizowane są liczne skrzyżowania i zjazdy zwykłe do przyległych posesji. Drogi dla pieszych (chodniki) są w złym stanie technicznym. Ich nawierzchnia, wykonana z elementów betonowych, jest zdeformowana. Spływ wód poza nawierzchnię chodników jest zakłócony, powstają lokalne zastoiska wody, które powodują utrudnienie w ruchu pieszych.
Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 177625,96 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE III: REMONT DW 923 NA ODCINKU ŻYTNA – RASZCZYCE.
Droga wojewódzka nr 923 jest drogą jednojezdniową, dwukierunkową. Przedmiotowy odcinek drogi wojewódzkiej przebiega na odcinku Raszczyce-Żytna od granicy z m. Markowice w km 0+780 do m. Żytna w km 3+000. Jest to droga klasy Z. Remont ciągu komunikacyjnego ma za zadanie przywrócenie pierwotnego stanu technicznego, zagwarantowanie odpowiedniej nośności, równości, poprawę bezpieczeństwa ruchu. Remont ma zapewnić poprawę komfortu użytkowania, polepszyć warunki ruchu kołowego oraz zmniejszyć szkodliwość ekologiczną. Na czas remontu należy wykonać projekt czasowej zmiany organizacji ruchu wraz z zatwierdzeniem. Dokumentacja winna zawierać komplet dokumentów wymaganych do skutecznego złożenia zgłoszenia robót budowlanych odpowiedniemu organowi. Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 143927,60 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE IV: REMONT DW 945 NA ODCINKU RYBARZOWICE – ŻYWIEC.
Droga wojewódzka nr 945 jest drogą jednojezdniową, dwukierunkową. Przedmiotowy odcinek drogi wojewódzkiej przebiega na odcinku od miejscowości Rybarzowice w km 0+420 do skrzyżowania z DW 946 w miejscowości Żywiec (bez ronda) w km 8+520. Remont ciągu komunikacyjnego ma za zadanie przywrócić pierwotny stanu techniczny, zagwarantować odpowiednią nośność, równość, poprawić bezpieczeństwo ruchu. Remont ma zapewnić poprawę komfortu użytkowania, polepszyć warunki ruchu kołowego, oraz zmniejszyć szkodliwość ekologiczną. Na czas remontu należy wykonać projekt czasowej zmiany organizacji ruchu wraz z zatwierdzeniem. Dokumentacja winna zawierać komplet dokumentów wymaganych do skutecznego złożenia zgłoszenia robót budowlanych odpowiedniemu organowi.
Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 361252,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230625,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504915,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230625,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE „DROG-MEN” RADOSŁAW MENCFEL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6412364312

7.3.3) Ulica: UL. SZYB WALENTY 26A

7.3.4) Miejscowość: RUDA ŚLĄSKA

7.3.5) Kod pocztowy: 41-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230625,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276750 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 627915,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE „DROG-MEN” RADOSŁAW MENCFEL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6412364312

7.3.3) Ulica: SZYB WALENTY 26A

7.3.4) Miejscowość: RUDA ŚLĄSKA

7.3.5) Kod pocztowy: 41-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258915,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267525,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267525,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE „DROG-MEN” RADOSŁAW MENCFEL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6412364312

7.3.3) Ulica: UL. SZYB WALENTY 26A

7.3.4) Miejscowość: RUDA ŚLĄSKA

7.3.5) Kod pocztowy: 41-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2027-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267525,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292125,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 812415,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279825,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA INŻYNIERSKA ARCUS SP. Z O.O. SP. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9452225883

7.3.3) Ulica: UL. KUŹNICY KOŁŁĄTAJOWSKIEJ 17I/37

7.3.4) Miejscowość: KRAKÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 31-234

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279825,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-15

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy i dostarczyć Zamawiającemu w ilościach zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, w terminie:
a) dla zadania I – 126 dni od dnia udzielenia zamówienia;
b) dla zadania II – 70 dni od dnia udzielenia zamówienia;
c) dla zadania III – 70 dni od dnia udzielenia zamówienia;
d) dla zadania IV – 126 dni od dnia udzielenia zamówienia;
z tym, że czynności nadzoru autorskiego będą trwały do dnia 15.12.2027 r.
2025-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi