„Modernizacja infrastruktury sportowej na terenie Gminy Konarzyny”
Gmina Konarzyny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00461312
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00461312/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-19 12:57
- Lokalizacja
- Konarzyny, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbe705ac-2c9a-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5551935350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461312 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury sportowej na terenie Gminy Konarzyny”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konarzyny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 7
1.5.2.) Miejscowość: Konarzyny
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-607
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@konarzyny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konarzyny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/konarzyny1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja infrastruktury sportowej na terenie Gminy Konarzyny”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbe705ac-2c9a-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461312
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043079/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja infrastruktury sportowej na terenie Gminy Konarzyny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369803
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Modernizacja infrastruktury sportowej na terenie Gminy Konarzyny” zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane i rozporządzeniami wykonawczymi, z uwzględnieniem zapisów SWZ oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektów. Przedmiot zamówienia składa się z: 1) Modernizacja infrastruktury sportowej przy istniejącym boisku wraz z infrastrukturą techniczną przy ul. Spacerowej w Konarzynach: Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje istniejącej infrastruktury sportowej przy istniejącym boisku położonym na terenie działek nr 218/2, 219/1, 220/1, 221/1, 222/1, 223/1, 462 przy ul. Spacerowej w miejscowości Konarzyny, gm. Konarzyny, obręb Konarzyny 0002. 2) Modernizacja istniejącej infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Konarzynach: Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje istniejącej infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół Publicznych. Teren opracowania położony jest na części działki nr 477/4 przy ul. Szkolnej w miejscowości Konarzyny, gm. Konarzyny, obręb Konarzyny 0002. 3) Modernizacja placu zabaw wraz z budową obiektów małej architektury w miejscach publicznych w miejscowości Ciecholewy: Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje istniejącego placu zabaw położonego na części działki nr 542/6 w miejscowości Ciecholewy, gm. Konarzyny, obręb Konarzyny 0002 obejmującą montaż nowych elementów małej architektury. 4) Modernizacja placu zabaw wraz z budową obiektów małej architektury w miejscach publicznych w miejscowości Konarzyny: Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje istniejącego placu zabaw położonego na części działki nr 156 przy ul. Szerokiej w miejscowości Konarzyny, gm. Konarzyny, obręb Konarzyny 0002 obejmującą montaż nowych elementów małej architektury. 5) Modernizacja placu zabaw wraz z budową obiektów małej architektury w miejscach publicznych w miejscowości Konarzynki: Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje istniejącego placu zabaw położonego na części działki nr 517/5 w miejscowości Konarzynki, gm. Konarzyny, obręb Konarzyny 0002 obejmującą montaż nowych elementów małej architektury.
6) Modernizacja terenu rekreacyjnego wraz z budową obiektów małej architektury w miejscach publicznych w miejscowości Żychce: Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje istniejącego terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej, położonego na części działki nr 126/3 w miejscowości Żychce, gm. Konarzyny, obręb Zielona Huta 0004 obejmującą montaż urządzeń zabawowych placu zabaw oraz uzupełniających obiektów małej architektury. 7) Modernizacja placu zabaw wraz z budową obiektów małej architektury w miejscach publicznych w miejscowości Zielona Chocina:
Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje istniejącego placu zabaw położonego na części działki nr 583 w miejscowości Zielona Chocina, gm. Konarzyny, obręb Zielona Chocina 0003 obejmującą montaż nowych elementów małej architektury. 8) Modernizacja terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej w tym montaż urządzeń zabawowych placu zabaw oraz uzupełniających obiektów małej architektury w miejscowości Zielona Huta:
Zakres inwestycji w szczególności obejmuje modernizacje terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej w Zielonej Hucie na działce nr 262/14 oraz 262/3, gm. Konarzyny, obręb Zielona Huta 0004, w tym montaż urządzeń zabawowych placu zabaw oraz uzupełniających obiektów małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2888497,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7490700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2888497,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wo-Kop Wojciech Drewczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551829493
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 27
7.3.4) Miejscowość: Chojnice
7.3.5) Kod pocztowy: 89-600
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca powierzy podwykonawcy część zamówienia dotyczącą dostawy i montażu kompletnych urządzeń zabawowych oraz małej architektury na wszystkie place zabaw. Podwykonawca: ATUT Place Zabaw sp. z o. o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2888497,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-30| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |