Modernizacja krytej pływalni ' Błękitna' w Wyszkowie - modernizacja stacji uzdatniania wody na nieckach basenowych' w formie ' zaprojektuj i wybuduj'

Gmina Wyszkow

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00267864
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00267864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-09 09:39
Lokalizacja
Wyszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-614cd609-9618-4221-9eef-98739b818a99
Identyfikator
7621888505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie uzdatniania wodyUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaKomputerowy system sterującyUsługi instalowania systemów sterowania i kontroli

Wykonawcy

1 przyznane

BLANCA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL · lot 0
756 019,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00267864 z dnia 2025-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja krytej pływalni ' Błękitna' w Wyszkowie - modernizacja stacji uzdatniania wody na nieckach basenowych' w formie ' zaprojektuj i wybuduj'

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wyszkow

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667994

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2

1.5.2.) Miejscowość: Wyszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 742 42 01

1.5.8.) Numer faksu: 29 742 42 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wyszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wyszkow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja krytej pływalni ' Błękitna' w Wyszkowie - modernizacja stacji uzdatniania wody na nieckach basenowych' w formie ' zaprojektuj i wybuduj'

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-614cd609-9618-4221-9eef-98739b818a99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00267864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037718/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja krytej pływalni "Błękitna" w Wyszkowie - stacja uzdatniania wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00226049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 813000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie a następnie wykonanie przedsięwzięcia według opracowanego projektu polegającego na wymianie wyeksploatowanych urządzeń, rurociągów i armatury oraz zwiększenia wydajności stacji uzdatniania dla instalacji uzdatniania wody basenów:
 pływackiego,
 rekreacyjnego,
a także zapewnienie wyższej jakości wody w obiegu wanny whirlpool poprzez częściową modyfikację technologii tego obiegu (nowoczesne złoże filtracyjne, ujednolicone z pozostałymi obiegami oraz dodatkowa dezynfekcja przez zastosowanie lampy UV). Załączony program funkcjonalno-użytkowy stanowi wytyczne do projektowania oraz służy do ustalenia planowanych kosztów prac projektowych i robót.
Zakres zamówienia obejmuje m. in.:
a) wykonanie projektu technologicznego oraz uzgodnienie go z Użytkownikiem i Zamawiającym przed przystąpieniem do realizacji instalacji,
b) uzgodnienie projektu z rzeczoznawcą ds. sanitarno-epidemiologicznych,
c) wykonanie robót instalacyjnych na podstawie uzgodnionego projektu technologicznego,
d) przeprowadzenie rozruchu hydraulicznego, w szczególności prób ciśnieniowych, z których Wykonawca sporządzi odpowiednie protokoły i przekaże Inspektorowi Nadzoru z ramienia Inwestora,
e) przeprowadzenie rozruchu technologicznego - uzyskanie właściwych paramentów fizyko-chemicznych wody uzdatnionej oraz pozytywnych wyników badań wody (fizykochemicznych i bakteriologicznych) wykonanych przez uprawniony podmiot.
f) sporządzenie i przekazanie Zamawiającemu projektu powykonawczego oraz wszelkich dokumentów związanych z urządzeniami i materiałami zastosowanymi w realizacji (DTR-ki urządzeń, karty katalogowe, instrukcje obsługi, atesty PZH) niezbędnych do użytkowania instalacji,
g) sporządzenie i przekazanie Zamawiającemu instrukcji obsługi wykonanej instalacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

48151000-1 - Komputerowy system sterujący

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 756019,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1193100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 756019,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Blanca Plus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230019802

7.3.3) Ulica: Wąska 1

7.3.4) Miejscowość: Wola Mrokowska

7.3.5) Kod pocztowy: 05-552

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 756019,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30
2025-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy