Interreg NEXT Polska - Ukraina - Budowa kanalizacji sanitarnej w Garwolinie ul. Akacjowa, Rataja, Klonowa
MIASTO GARWOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00268040
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00268040/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-09 10:18
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9812f359-1ffc-45f2-9287-857289a4f1d8
- Identyfikator
- 8262197798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00268040 z dnia 2025-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Interreg NEXT Polska - Ukraina - Budowa kanalizacji sanitarnej w Garwolinie ul. Akacjowa, Rataja, Klonowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GARWOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staszica 15
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@garwolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://garwolin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastogarwolin.ezamawiajacy.pl/pn/miastogarwolin/demand/206680/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Interreg NEXT Polska - Ukraina - Budowa kanalizacji sanitarnej w Garwolinie ul. Akacjowa, Rataja, Klonowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9812f359-1ffc-45f2-9287-857289a4f1d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00268040
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062897/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Interreg NEXT Polska -Budowa kanalizacji sanitarnej w Garwolinie ul. Akacjowa, Rataja, Klonowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program: Interreg NEXT Polska - Ukraina 2021-2027. Projekt: Poprawa transgranicznego systemu ochrony środowiska w mieście Garwolin i gminie Mokobody w Polsce oraz w mieście Brody na Ukrainie poprzez rozwój infrastruktury kanalizacyjnej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00194154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.:
„Interreg NEXT Polska - Ukraina Poprawa transgranicznego systemu ochrony środowiska w mieście Garwolin i gminie Mokobody w Polsce oraz w mieście Brody na Ukrainie poprzez rozwój infrastruktury kanalizacyjnej – Budowa kanalizacji sanitarnej w Garwolinie ul. Akacjowa, Rataja, Klonowa”.
Opis zadania:
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z budową kanalizacji sanitarnej dla budynków mieszkalnych i usługowych w Garwolinie na ulicach Akacjowej, Rataja i Klonowej. W ramach realizacji inwestycji powstanie 2978,5 mb w pełni funkcjonalnej sieci kanalizacyjnej, do której włączone zostaną przyłącza
z przyległych posesji. Budowana sieć kanalizacyjna podłączona zostanie do istniejącego systemu urządzeń sanitarnych odprowadzających nieczystości do oczyszczalni ścieków w Garwolinie.
Planowany zakres prac w ramach budowy sieci kanalizacyjnej obejmie w szczególności: budowę głównego kanału sieci kanalizacyjnej DN200 o łącznej długości 2978,5 metrów, budowę przyłączy DN160 do przyległych posesji odbierających ścieki z wewnętrznej sieci kanalizacyjnej i transportujących je do miejskiej sieci kanalizacyjnej, wykonanie 123 studzienek kanalizacyjnych, przeprowadzenie prac wiertniczych i przeciskowych o długości 200 metrów, zasypanie wykopów częściowo pospółką z dowozu i częściowo gruntem rodzimym. Sieć kanalizacyjna, która zostanie zbudowana w ramach zadania inwestycyjnego, zostanie włączona do istniejącej studzienki S1 zlokalizowanej w pobliżu istniejącej przepompowni ścieków. Sieć kanalizacji sanitarnej zostanie wykonana z rur PVC-U dużej wytrzymałości - typ ciężki SDR34 o sztywności obwodowej SN 8 i pełnej jednorodnej ściance, które zostaną połączone za pomocą kielichów i uszczelek gumowych. Rury ułożone zostaną w odcinkach prostoliniowych na podsypce z piasku na załamaniach przebiegu linii należy zlokalizować studnie inspekcyjne. Studnie wykonane z PVC o średnicy DN 425 mm, typu teleskopowego, z niewentylowaną pokrywą żeliwną o nośności 40 ton (klasy D400). Pokrywy żeliwne studzienek ulicznych i wejść zostaną umieszczone na płycie betonowej, która podtrzymuje główną rurę studzienki, odciążając jej obciążenie.
W ramach realizacji zadania wykonane zostaną również prace towarzyszące tj.: geodezyjne wytyczenie przebiegu sieci kanalizacji i lokalizacja studni oraz sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej wykonanych robót, prace brukarskie do których należy rozbiórka oraz ponowne ułożenie nawierzchni z kostki brukowej wraz z odtworzeniem warstw konstrukcji jezdni/chodnika. Zamawiający przewidział również ewentualne pompowanie wody gruntowej.
Po zakończeniu robót budowlanych należy wykonać prace porządkowe na terenie objętym inwestycją oraz na terenach przyległych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączone do SWZ:
- projekt budowlany;
- specyfikacje techniczne;
- opinia geotechniczna;
ponadto udostępnia się przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3337604,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5398470,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3337604,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDIMAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364669853
7.3.3) Ulica: ul. Zbożowa 26a
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-827
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3337604,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 390 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg NEXT Polska - Ukraina 2021-2027. Projekt pn. Poprawa transgranicznego systemu ochrony środowiska na terenie miasta Garwolin i gminy Mokobody w Polsce i na terenie miasta Brody na Ukrainie poprzez rozwój infrastruktury kanalizacyjnej.| 2025-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |