Modernizacja dachu budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach, zlokalizowanego przy ul. Bolesława Chrobrego 83

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00268358
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00268358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-09 11:27
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c7f2415-0032-4e3e-a0f3-9fa219dd66f3
Identyfikator
1231268996
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

DachInstalacje bezpieczeństwaKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Materiały budowlaneKonstrukcje dachoweDaszkiRóżne materiały budowlaneRóżne drewniane materiały budowlaneOkna, drzwi i podobne elementyCiesielskie elementy budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie szkół specjalnychWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKładzenie dachów metalowychMalowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzinRoboty instalacyjne w budynkachIzolacja cieplnaRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KG BUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 029 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00268358 z dnia 2025-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach, zlokalizowanego przy ul. Bolesława Chrobrego 83

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chyliczkowska 14

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@piaseczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c7f2415-0032-4e3e-a0f3-9fa219dd66f3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dachu budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach, zlokalizowanego przy ul. Bolesława Chrobrego 83

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c7f2415-0032-4e3e-a0f3-9fa219dd66f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00268358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021207/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja dachu budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach, zlokalizowanego przy ul. Bolesława Chrobrego 83

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195284

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.272.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1191589,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja dachu budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach, zlokalizowanego przy ul. Bolesława Chrobrego 83, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach stanowiących własność Powiatu Piaseczyńskiego - w tym wykonanie dokumentacji”. 2. Zakres robót obejmuje:
a. wymiana pokrycia dachowego wraz z warstwami izolacyjnymi
b. wymiana elementów drewnianych dachu
c. zabezpieczenie elementów drewnianych środkami owadobójczymi, grzybobójczymi, a także ogniochronnymi,
d. malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych,
e. montaż ław kominiarskich
f. wymiana rynien, rur spustowych, wyłazów
g. wykonanie obróbek blacharskich
h. wymiana instalacji odgromowej,
i. wykonanie dociepleń kominów wraz z otynkowaniem
j. wymiana kratek wywiewnych kominów oraz czapek z pokryciem obróbkami blacharskimi,
k. wymiana podbitek dachowych,
l. wymiana zadaszenia nad wejściem do budynku,
m. montaż nastaw wentylacyjnych
n. wykonanie traktów z desek na stropach poddaszy nieużytkowych.

Szczegółowy zakres prac objętych niniejszą umową określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna oraz warunki ogólne dla umów na wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112400-2 - Dach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35113300-2 - Instalacje bezpieczeństwa

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

44111000-1 - Materiały budowlane

44112410-5 - Konstrukcje dachowe

44115710-9 - Daszki

44190000-8 - Różne materiały budowlane

44191000-5 - Różne drewniane materiały budowlane

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

44230000-1 - Ciesielskie elementy budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45214230-1 - Roboty budowlane w zakresie szkół specjalnych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych

45261220-2 - Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45321000-3 - Izolacja cieplna

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1029000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1670032,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1029000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KG Budowa Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5223218081

7.3.3) Ulica: ul. Narwik 16/119

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-471

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty ogólnobudowlane. Na etapie postępowania przetargowego wykaz podwykonawców nie był znany.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1029000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane