Koszenie traw w pasach drogowych na sieci dróg powiatowych Powiatu Nowotarskiego

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00268497
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00268497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-09 11:48
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7518a093-a91d-49d2-bca8-72c177a1cfba
Identyfikator
491931399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie trawników

Wykonawcy

6 przyznanych

WIESŁAW MATUSIKGródek nad Dunajcem, PL · lot 0
35 990,04 PLN
WIESŁAW MATUSIKGródek nad Dunajcem, PL · lot 1
46 128,9 PLN
WIESŁAW MATUSIKGródek nad Dunajcem, PL · lot 2
84 777,54 PLN
DAWID CHROBAKWaksmund, PL · lot 3
42 393,62 PLN
WIESŁAW MATUSIKGródek nad Dunajcem, PL · lot 4
62 409,14 PLN
DAWID CHROBAKWaksmund, PL · lot 5
53 589,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00268497 z dnia 2025-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Koszenie traw w pasach drogowych na sieci dróg powiatowych Powiatu Nowotarskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491931399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 14

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182662888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.pzd@nowotarski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.nowotarski.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_nowotarski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Koszenie traw w pasach drogowych na sieci dróg powiatowych Powiatu Nowotarskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7518a093-a91d-49d2-bca8-72c177a1cfba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00268497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036956/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Koszenie traw w pasach drogowych na sieci dróg powiatowych Powiatu Nowotarskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00177298

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP.261.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 414431,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu traw w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego w 2025 r. obejmujące następujące drogi (nr drogi – nazwa drogi):
1) 1642K - Groń – Trybsz – Niedzica,
2) 1639K - Dębno – Niedzica – Granica Państwa,
3) 1643K - Krempachy – Frydman,
4) 1679K - Wygon – Niedzica,
5) 1638K - Krośnica – Sromowce Niżne,
6) 1647K - Gronków – Bukowina Tatrzańska,
7) 1645K - Nowa Biała – Białka Tatrzańska,
8) 1644K - Łopuszna – Dursztyn.
2. Zamówienie obejmuje koszenie traw na poboczach, skarpach, wysepkach, pod barierkami oraz w miejscach mających decydujące znaczenie na wizualny wygląd drogi.
3. Zamawiający przewiduje minimum dwukrotne koszenie w każdym ciągu dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.) Wartość części: 64942,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu traw w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego w 2025 r. obejmujące następujące drogi (nr drogi – nazwa drogi):
1) 1636K - Krościenko – Szczawnica,
2) 1637K - Harklowa – Tylmanowa.
2. Zamówienie obejmuje koszenie traw na poboczach, skarpach, wysepkach, pod barierkami oraz w miejscach mających decydujące znaczenie na wizualny wygląd drogi.
3. Zamawiający przewiduje minimum dwukrotne koszenie w każdym ciągu dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.) Wartość części: 66944,19 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu traw w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego w 2025 r. obejmujące następujące drogi (nr drogi – nazwa drogi):
1) 1661K - Trute – Klikuszowa – Obidowa,
2) 1662K - Raba Wyżna – Klikuszowa,
3) 1678K - Raba Wyżna – Podwilk,
4) 1660K - Ludźmierz – Pyzówka,
5) 1666K - Ponice – Rdzawka,
6) 1667K - Rabka – Ponice,
7) 1668K - Rabka – Skawa – Naprawa,
8) 1681K - Baza ZUM – Kościół,
9) 1665K - Skawa – Raba Wyżna,
10) 1669K - Jordanów – Spytkowice.
2. Zamówienie obejmuje koszenie traw na poboczach, skarpach, wysepkach, pod barierkami oraz w miejscach mających decydujące znaczenie na wizualny wygląd drogi.
3. Zamawiający przewiduje minimum dwukrotne koszenie w każdym ciągu dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.) Wartość części: 94989,33 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu traw w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego w 2025 r. obejmujące następujące drogi (nr drogi – nazwa drogi):
1) 1671K - ul. Św. Anny – Kowaniec w Nowym Targu,
2) 1672K - ul. Szaflarska w Nowym Targu,
3) 1673K - ul. Waksmundzka w Nowym Targu,
4) 1674K – Nowy Targ (Al. Tysiąclecia) – Harklowa,
5) 1646K - Skrzypne – Szaflary – Ostrowsko,
6) 1653K - Szaflary – Ząb.
2. Zamówienie obejmuje koszenie traw na poboczach, skarpach, wysepkach, pod barierkami oraz w miejscach mających decydujące znaczenie na wizualny wygląd drogi.
3. Zamawiający przewiduje minimum dwukrotne koszenie w każdym ciągu dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.) Wartość części: 48775,41 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu traw w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego w 2025 r. obejmujące następujące drogi (nr drogi – nazwa drogi):
1) 1677K - Zubrzyca Górna – Sidzina,
2) 1676K - Lipnica Wielka – Przywarówka,
3) 1675K - Jabłonka – Lipnica Mała,
4) 1664K - Harkabuz – Piekielnik,
5) 1663K - Długopole – Pieniążkowice – Piekielnik,
6) 1682K - Podszkle – Podwilk.
2. Zamówienie obejmuje koszenie traw na poboczach, skarpach, wysepkach, pod barierkami oraz w miejscach mających decydujące znaczenie na wizualny wygląd drogi.
3. Zamawiający przewiduje minimum dwukrotne koszenie w każdym ciągu dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.) Wartość części: 76780,44 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na koszeniu traw w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego w 2025 r. obejmujące następujące drogi (nr drogi – nazwa drogi):
1) 1659K - Maruszyna – Ludźmierz – Czarny Dunajec,
2) 1658K - Szaflary – Ludźmierz,
3) 1654K - Ząb – Ratułów – Ciche – Chochołów,
4) 1652K - Ciche – Dzianisz,
5) 1651K - Czarny Dunajec – Poronin,
6) 1655K - Rogoźnik – Ciche.
2. Zamówienie obejmuje koszenie traw na poboczach, skarpach, wysepkach, pod barierkami oraz w miejscach mających decydujące znaczenie na wizualny wygląd drogi.
3. Zamawiający przewiduje minimum dwukrotne koszenie w każdym ciągu dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.) Wartość części: 61999,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35990,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68914,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35990,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „WM” Wiesław Matusik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342522426

7.3.3) Ulica: Gródek nad Dunajcem 107

7.3.4) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem

7.3.5) Kod pocztowy: 33-318

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35990,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46128,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69711,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46128,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „WM” Wiesław Matusik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342522426

7.3.3) Ulica: Gródek nad Dunajcem 107

7.3.4) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem

7.3.5) Kod pocztowy: 33-318

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46128,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84777,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179529,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84777,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „WM” Wiesław Matusik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342522426

7.3.3) Ulica: Gródek nad Dunajcem 107

7.3.4) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem

7.3.5) Kod pocztowy: 33-318

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84777,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42393,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92185,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42393,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dawid Chrobak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352887069

7.3.3) Ulica: ul. Nowotarska 157

7.3.4) Miejscowość: Waksmund

7.3.5) Kod pocztowy: 34-431

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42393,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62409,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140075,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62409,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „WM” Wiesław Matusik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342522426

7.3.3) Ulica: 33-318 Gródek nad Dunajcem 107

7.3.4) Miejscowość: 33-318 Gródek nad Dunajcem

7.3.5) Kod pocztowy: 33-318

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62409,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53589,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117178,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53589,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dawid Chrobak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352887069

7.3.3) Ulica: ul. Nowotarska 157

7.3.4) Miejscowość: Waksmund

7.3.5) Kod pocztowy: 34-431

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53589,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie uznaje się za zakończone. Wszelką korespondencję dot. postępowania prosi się o wysłanie na adres: pzd@nowotarski.pl
2025-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi