„Przebudowa zbiornika retencyjnego w Kołdrąbiu gmina Janowiec Wielkopolski”

Gmina Janowiec Wielkopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00269097
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00269097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-09 13:40
Lokalizacja
Janowiec Wielkopolski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2019cae4-942c-43e5-a0c7-1022adddebd4
Identyfikator
5621713940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA PRZYBYŁOWSKADopiewo, PL · lot 0
233 700,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00269097 z dnia 2025-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa zbiornika retencyjnego w Kołdrąbiu gmina Janowiec Wielkopolski”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janowiec Wielkopolski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351191

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska 3

1.5.2.) Miejscowość: Janowiec Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-430

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 0523023034

1.5.8.) Numer faksu: brak

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um-janowiecwlkp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-janowiec-wielkopolski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/janowiecwlkp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa zbiornika retencyjnego w Kołdrąbiu gmina Janowiec Wielkopolski”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2019cae4-942c-43e5-a0c7-1022adddebd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00269097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024924/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa zbiornika retencyjnego w Kołdrąbiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinasowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje typu "Zarządzanie zasobami wodnymi" w ramach poddziałania "Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa".

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00205247

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.1.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 397281,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa zbiornika retencyjnego w Kołdrąbiu gmina Janowiec Wielkopolski”.
1.1 Projektowany zbiornik retencyjny stanowiący staw na działce nr 61 obręb 007 Kołdrąb zlokalizowany będzie w miejscu obniżenia terenowego na przedmiotowej nieruchomości który aktualnie w większości jest nieużytkiem. Zakres inwestycji polegał będzie na wykonaniu na w/w działce kopanego ziemnego zbiornika retencyjnego z wyprofilowaniem dna i skarp. Pozyskany z wykopu grunt zostanie zagospodarowany w bezpośrednim sąsiedztwie górnej krawędzi stawu, a nadwyżka gruntu zostanie wywieziona poza teren inwestycji na działki wnioskodawcy. Celem wykonania zbiornika retencyjnego będzie magazynowanie wody pochodzących z opadów atmosferycznych i roztopów. Zbiornik pozwoli na retencjonowanie nadmiaru wody.
Zakres prac obejmuje:
1) roboty przygotowawcze- ścinanie krzaków, zdjęcie warstwy urodzajnej i złożenie na hałdzie.
2) wykonanie stawu i ubezpieczenie skarp kiszką faszynową.
3) prace wykończeniowe- obsiew skarp zbiornika mieszanką traw.
1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Załącznik 1 do SWZ- Opis Techniczny zamówienia;
2) Załącznik nr 2 do SWZ- Przedmiar robót;
3) Załącznik 3 do SWZ- STWOiR.
4) Załącznik nr 4 do SWZ- Zaświadczenie- Starosta Żniński;
5) Załącznik nr 5 do SWZ- Postanowienie Wody Polskie.
Załączony do dokumentacji projektowej przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy.
2. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcom.
2.1 Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani.
2.2 Zamawiający żąda, aby przed przystąpieniem do wykonania zamówienia, Wykonawca podał nazwy, dane kontaktowe oraz przedstawicieli Podwykonawców zaangażowanych w realizację zamówienia, jeżeli są już znani.
2.3 Wykonawca jest obowiązany zawiadomić Zamawiającego o wszelkich zmianach w odniesieniu do Podwykonawców zaangażowanych w realizację zamówienia, w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazać wymagane informacje na temat nowych Podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację zamówienia.
2.4 Szczegółowy opis o podwykonawstwie zawarty jest w § 6 Podwykonawstwo projektu umowy- Formularz nr 7 do SWZ.
3. Poleganie na zasobach innych podmiotów zawarty jest w Rozdziale 22 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233700,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 814379,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233700,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Ekologiczne Budeko Joanna Przybyłowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172114224

7.3.3) Ulica: Klonowa 25

7.3.4) Miejscowość: Dopiewo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-070

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233700,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane