Remont lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miasta Radomia oraz klatki schodowej i sanitariatów w budynku zarządzanym przez Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu.

Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00269118
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00269118/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-09 13:43
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-09be30ca-77e8-4e62-9b22-4d9301d359ee
Identyfikator
9482494240
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

2 przyznane

DARIUSZ GRZEGORZEWSKIRadom, PL · lot 0
51 087,05 PLN
DARIUSZ GRZEGORZEWSKIRadom, PL · lot 1
192 551,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00269118 z dnia 2025-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miasta Radomia oraz klatki schodowej i sanitariatów w budynku zarządzanym przez Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141226775

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Garbarska 55/57

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 0483835748

1.5.8.) Numer faksu: 0483835749

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bip@bip.mzlradom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mzlradom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09be30ca-77e8-4e62-9b22-4d9301d359ee

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miasta Radomia oraz klatki schodowej i sanitariatów w budynku zarządzanym przez Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09be30ca-77e8-4e62-9b22-4d9301d359ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00269118

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00023268/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miasta Radomia oraz klatek schodowych i sanitariatów w budynkach zarządzanych przez Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/001/04/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 221547,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. CZĘŚĆ I - Zadanie I obejmuje remont lokali mieszkalnych w następujących lokalizacjach:
- ul. 25 Czerwca 72 m 36,
- ul. Marii Gajl 29 m 8.
2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty murarsko-tynkarskie, posadzkarskie i okładzinowe, stolarskie, malarskie,
2) roboty w zakresie instalacji sanitarnych wraz z konieczną wymianą osprzętu,
3) roboty w zakresie instalacji elektrycznych wraz z konieczną wymianą osprzętu,
4) roboty w zakresie instalacji gazowych wraz z konieczną wymianą osprzętu,
5) wykonanie dokumentacji powykonawczej dla każdego lokalu mieszkalnego w zakresie określonym w § 4 pkt 16) umowy (wzór umowy załącznik nr 8a do SWZ).
3. Charakterystyka lokali:
Lokal mieszkalny przy ul. 25 Czerwca 72 m 36
Lokal usytuowany na II piętrze w budynku czterokondygnacyjnym murowanym w systemie tradycyjnym, podpiwniczony. Dach z płyt korytkowych panwiowych kryty papą, stropy żelbetowe prefabrykowane, ściany nośne i działowe ceglane.
Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.
Lokal składa się z kuchni, pokoju, przedpokoju i WC.
Powierzchnia użytkowa – 31,00 m² .

Lokal mieszkalny przy ul. Marii Gajl 29 m 8
Lokal usytuowany na parterze w budynku trzykondygnacyjnym wykonanym w systemie tradycyjnym, niepodpiwniczony, stropy gęstożebrowe lane z betonu, ściany nośne i działowe z pustaków, dach panwiowy kryty papą. Budynek wybudowany w 2010 roku, zarządzany przez Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu.
Lokal składa się z kuchni, łazienki i pokoju.
Powierzchnia użytkowa – 25,17 m² .
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla Części I oraz obowiązki Wykonawcy zawarte są we wzorze
umowy (Załącznik nr 8a do SWZ), Przedmiarach robót (Załącznik nr 9a, 9b do SWZ), oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (Załącznik nr 10 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 44229,76 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. CZĘŚĆ II - Zadanie II obejmuje remont klatki schodowej i sanitariatów w budynku mieszkalnym przy ul. Tokarskiej 3.
2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty murarsko-tynkarskie, podłogowe, posadzkarskie i okładzinowe, stolarskie, malarskie,
2) roboty w zakresie instalacji sanitarnych wraz z konieczną wymianą osprzętu,
3) roboty w zakresie instalacji elektrycznych wraz z konieczną wymianą osprzętu,
4) wykonanie dokumentacji powykonawczej w zakresie określonym w § 4 pkt 16) umowy (wzór umowy załącznik nr 8b do SWZ).
3. Charakterystyka lokali ul. Tokarska 3
Klatka schodowa
W budynku znajduje się jedna klatka schodowa oraz korytarze, które stanowią ciągi komunikacyjne do poszczególnych lokali. Schody na klatce schodowej są wielkopłytowe betonowe. Budynek jest czterokondygnacyjny, wybudowany w technologii prefabrykowanej. Fundamenty są żelbetowe, wylewane na mokro, a konstrukcja budynku ma formę prefabrykowaną słupowo-ryglową. Ściany zewnętrzne są murowane z gazobetonu, a filary międzyokienne wykonane z cegły wapienno-piaskowej. Stropy są prefabrykowane, a dach stanowi stropodach z płyt korytkowych, wentylowany na ściankach ażurowych.
Powierzchnia klatki schodowej i korytarzy ok. 40 m² na każdej kondygnacji.

Sanitariaty
Na każdej kondygnacji znajdują się 2 wspólne sanitariaty wyposażone w prysznice, wanny, umywalki, ustępy, zlew.
Powierzchnia sanitariatów: 27,46 m² i 8,8 m² na każdej kondygnacji.
Podczas remontu jeden sanitariat na parterze budynku zostanie przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.
Budynek zarządzany przez Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla Części II oraz obowiązki Wykonawcy zawarte są we wzorze umowy, (Załącznik nr 8b do SWZ), Przedmiarach robót (Załącznik nr 9c, 9d, 9e, 9f i 9g do SWZ), oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (Załącznik nr 10 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 177318,08 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51087,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51087,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51087,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670943139

7.3.3) Ulica: Sycyńska 29 b/ 1

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51087,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 192551,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 192551,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 192551,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670943139

7.3.3) Ulica: Sycyńska 29 b/ 1

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 192551,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane