Remont budynku przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie – II etap
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00461568
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00461568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-19 14:00
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62bfba23-232c-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461568 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie – II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rząska
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.sekretariat@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/35wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie – II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62bfba23-232c-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044902/39/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont budynku przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie – II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353014
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 33/INFR/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Remont budynku przy ul. Kochanowskiego 30 w Tarnowie – II etap.
Stan istniejący:
Kontynuacja prac związanych z przystosowaniem budynku na potrzeby wojska.
Zakres prac remontowych obejmował będzie:
roboty budowlane;
roboty rozbiórkowe;
roboty ziemne;
roboty betonowe i żelbetowe;
roboty izolacyjne;
montaż konstrukcji metalowych
roboty murarskie i murowe;
ściany o konstrukcji lekkiej;
pokrywanie podłóg i ścian;
roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne;
roboty urządzeń grzewczych, wentylacji mechanicznej;
roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe;
tablice rozdzielcze;
instalacja oświetleniowa;
roboty w zakresie instalacji elektrycznych.
UWAGA:
a) Prace remontowe będą się odbywały w kompleksie czynnym.
b) Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia jest terenem zamkniętym w rozumieniu
art. 4, ust. 2a ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2021, poz. 1990 z późn. zmianami).
c) Realizacja robót remontowych może odbywać się w dni robocze w godzinach od godz. 7.00 do 15.00 lub w terminach uzgodnionych z Użytkownikiem tj. Dowódcą Jednostki Wojskowej oraz przedstawicielami Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja obejmująca:
a) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWIORB).
b) Przedmiar inwestorski.
Szczegółowy zakres robót został zawarty w „Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót” – zał. nr 9 do SWZ, w „Przedmiarach robót” - zał. nr 8 do SWZ.
Wykonawca robót jest odpowiedzialny za jakość ich wykonania oraz za ich zgodność ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiarem robót, prawem budowlanym, wiedzą techniczną oraz obowiązującymi normami budowlanymi i rozporządzeniami.
Nakłady robocizny, materiałów i sprzętu w analogicznych pozycjach kosztorysu ofertowego należy przyjąć tak jak wskazał Zamawiający w inwestorskim przedmiarze robót.
Wykonawca udzieli Zamawiającemu „Gwarancji dobrego wykonania” – („Gwarancji dobrego wykonania” – stanowiąca załącznik do umowy), na okres zgodnie z wyborem wskazanym
w drugim kryterium (SWZ rozdział XX).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w oparciu o zapis art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c ustawy Prawo zamówień publicznych odrzucił ofertę wykonawcy Zakład Handlowo Usługowy RENIMAR Marek Kolawa Szynwałd 383A, 33-158 Szynwałd, gdyż w wyznaczonym przez zamawiającego terminie nie uzupełnił oświadczenia tj. Jednolitego Oświadczenia „JO” potwierdzającego spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia.Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 t. j.) Zamawiający odrzucił ofertę złożoną przez Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa ul. Ujejskiego 22, 33-100 Tarnów, gdyż jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 t. j.) w związku z art. 73 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1740) Zamawiający odrzucił oferty złożone przez:
a) Firma Budowlana „MAT-BUD” K. Moskal, M. Moskal Sp. J., ul. Długa 138, 33-131 Bobrowniki Wielkie,
b) Firma Remontowo Budowlana Kambud Kamil Kanigowski Wilkowisko 149, 43-617 Wilkowisko,
c) Zakład Handlowo Usługowy RENIMAR Marek Kolawa Szynwałd 383A, 33-158 Szynwałd,
gdyż nie wyrazili oni pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |