Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych branży drogowej
GMINA WRONKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00461620
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00461620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-19 14:13
- Lokalizacja
- Wronki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-987910cb-9992-4871-ab51-5bb65aac4d13
- Identyfikator
- 7631002006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461620 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych branży drogowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WRONKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Wronki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wronki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wronki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9590771.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych branży drogowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-987910cb-9992-4871-ab51-5bb65aac4d13
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094825/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. „Budowa drogi gminnej 250013P „Wielka Droga” w m. Chojno Młyn, III etap”
1.3.5 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. „Budowa ścieżki rowerowej na drodze gminnej nr 250047P”
1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. „Budowa drogi gminnej w m. Popowo na tzw. Trynce”
1.3.15 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. "Budowa chodnika - ul. Nadbrzeżna w m. Wronki"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428541
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIiPP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. „Budowa drogi gminnej 250013P „Wielka Droga” w m. Chojno Młyn, III etap”:a) orientacyjna długość odcinka do zaprojektowania: ok. 1,890 km,
b) rodzaj nawierzchni istniejącej: gruntowa,
c) rodzaj nawierzchni do zaprojektowania: nawierzchnia asfaltowa,
d) zakres opracowania: droga o nawierzchni asfaltowej o szerokości 4,5 m, KR2, zjazdy do pól i posesji, obiekt mostowy, przepusty, stała organizacja ruch.
Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. załączniku nr 5a do SWZ pn.: „Szczegółowy zakresie zamówienia na część I zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 210000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr II - Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. „Budowa ścieżki rowerowej na drodze gminnej nr 250047P:a) orientacyjna długość odcinka do zaprojektowania: ok. 1,800 km,
b) rodzaj nawierzchni istniejącej: gruntowa,
c) rodzaj nawierzchni do zaprojektowania: nawierzchnia asfaltowa,
d) zakres opracowania: ścieżka pieszo - rowerowa dwukierunkowa
(w miejscu skrzyżowania z obwodnicą nawiązanie do istniejących odcinków ścieżek rowerowych), zjazdy do posesji, obiekt mostowy
w miejscu istniejącego rowu melioracyjnego, skanalizowanie istniejących rowów, przepusty, przejścia dla pieszych i rowerów wraz oświetleniem aktywnym, stała organizacja ruchu, oświetlenie drogowe, skrzynka elektryczna na media na wysokości lokalizacji boiska do piłki nożnej, stacja serwisowania rowerów wraz z wiatą dla rowerów.
Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. załączniku nr 5b do SWZ pn.: „Szczegółowy zakresie zamówienia na część II zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 115000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr III - Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. „Budowa drogi gminnej w m. Popowo na tzw. Trynce”:a) orientacyjna długość odcinka do zaprojektowania: ok. 1,100 km,
b) rodzaj nawierzchni istniejącej: gruntowa,
c) rodzaj nawierzchni do zaprojektowania: nawierzchnia asfaltowa,
d) zakres opracowania: droga o nawierzchni asfaltowej, o szerokości 5,5 m, KR3, zjazdy do pól i posesji z kostki brukowej - betonowej, kanalizacja deszczowa, rowy odwadniające, przepusty, przebudowa istniejącego przepustu, stała organizacja ruchu, oświetlenie drogowe.
Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. załączniku nr 5c do SWZ pn.: „Szczegółowy zakresie zamówienia na część III zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 145000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr IV - Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej branży drogowej dla zadania pn. „Budowa chodnika - ul. Nadbrzeżna w m. Wronki”:a) orientacyjna długość odcinka do zaprojektowania: ok. 0,850 km,
b) rodzaj nawierzchni istniejącej: gruntowa,
c) rodzaj nawierzchni do zaprojektowania: nawierzchnia z kostki brukowej betonowej,
d) zakres opracowania: chodnik po stronie północnej o nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz ze zjazdami do posesji i wyniesionymi przejściami dla pieszych wraz z ich doświetleniem.
Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. załączniku nr 5d do SWZ pn.: „Szczegółowy zakresie zamówienia na część IV zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 75500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie na część II zamówienia zostało unieważnione z uwagi na fakt, że cena najkorzystniejszej oferty (222.015,00 zł brutto), przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (170.000,00 zł brutto).
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie na część III zamówienia zostało unieważnione z uwagi na fakt, że cena najkorzystniejszej oferty (241.080,00 zł brutto), przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (123.000,00 zł brutto).
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie na część IV zamówienia zostało unieważnione z uwagi na fakt, że cena najkorzystniejszej oferty (231.240,00 zł brutto), przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (100.000,00 zł brutto).
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |