„Wykonanie kompleksowych dokumentacji projektowych budowy drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Chrzczanka Włościańska – Nowa Wieś –Nury – Stary Lubiel – Nowy Lubiel”.

POWIAT WYSZKOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00270260
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00270260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-10 09:33
Lokalizacja
Wyszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-728ceca5-ad2d-4adc-8699-6d77f5c8ae85
Identyfikator
7621886920
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

ROSBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWyszków, PL · lot 0
655 590 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00270260 z dnia 2025-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie kompleksowych dokumentacji projektowych budowy drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Chrzczanka Włościańska – Nowa Wieś –Nury – Stary Lubiel – Nowy Lubiel”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WYSZKOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668829

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2

1.5.2.) Miejscowość: Wyszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 743 59 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wyszkowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wyszkowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-wyszkowski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie kompleksowych dokumentacji projektowych budowy drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Chrzczanka Włościańska – Nowa Wieś –Nury – Stary Lubiel – Nowy Lubiel”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-728ceca5-ad2d-4adc-8699-6d77f5c8ae85

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00270260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062359/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 „Wykonanie kompleksowych dokumentacji projektowych budowy drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Chrzczanka Włościańska – Nowa Wieś – Nury – Stary Lubiel – Nowy Lubiel”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00213918

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZ.272.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 573025,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia stanowi:
„Wykonanie kompleksowych dokumentacji projektowych budowy
drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku
Chrzczanka Włościańska – Nowa Wieś – Nury – Stary Lubiel – Nowy Lubiel”

2) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest
wykonanie kompleksowych, wielobranżowych dokumentacji projektowych w sposób umożliwiający Zamawiającemu uzyskanie na ich podstawie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. - O szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz.U. 2024 poz. 311).
- oddzielnie dla 4 n/w zadań, nie stanowiących odrębnych części zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy Pzp:

Zadanie 1
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.
„Budowa drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Chrzczanka Włościańska – Nowa Wieś”
Zadanie 1 obejmie odcinek o długości ok. 1 975 m – od połączenia z rozwiązaniami obecnie projektowanymi* na wysokości zjazdu do posesji nr 37c (na dz. ew. nr 193) w m. Chrzczanka Włościańska do granicy działek ew. nr 522 i 626/522 obr. Nowa Wieś za rowem/ciekiem wodnym (wraz z rowem/ciekiem wodnym)
- zlokalizowany na terenie miejscowości Chrzczanka Włościańska, Chrzczanka Folwark i Nowa Wieś, w gminie Długosiodło;

Zadanie 2
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.
„Budowa drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Nowa Wieś – Nury”
Zadanie 2 obejmuje odcinek o długości ok. 1 995 m - od granicy działek ew. nr 522 i 626/522 obr. Nowa Wieś za rowem/ciekiem wodnym (bez rowu/cieku wodnego) do skrzyżowania z drogą gminną na dz. ew. nr 70 w m. Nury (wraz ze skrzyżowaniem), za mostem w m. Grądy Zalewne,
- zlokalizowany na terenie miejscowości Nowa Wieś i Grądy Zalewne, w gminie Długosiodło oraz Nury w gminie Rząśnik;


Zadanie 3
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.
„Budowa drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Nury – Stary Lubiel”
Zadanie 3 obejmuje odcinek o długości ok. 1 165 m - od skrzyżowania z drogą gminną na dz. ew. nr 70 w m. Nury, za mostem w m. Grądy Zalewne do skrzyżowania drogą gminną na dz. ew. nr 264 w m. Stary Lubiel (bez skrzyżowania)
- zlokalizowany na terenie miejscowości Nury i Stary Lubiel, w gminie Rząśnik;

Zadanie 4
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.
„Budowa drogi powiatowej Nr 2648W na odcinku Stary Lubiel – Nowy Lubiel”
Zadanie 4 obejmuje odcinek o długości ok. 1 915 m - od skrzyżowania z drogą gminną na dz. ew. nr 264 w m. Stary Lubiel (wraz ze skrzyżowaniem) do granicy cmentarza parafialnego (granica dz. ew. nr 146 i 147) w m. Nowy Lubiel
- zlokalizowany na terenie miejscowości Stary Lubiel i Nowy Lubiel, w gminie Rząśnik;

Łączna długość odcinków objętych Zadaniami 1,2, 3 i 4 to ok. 7 050 m.

Lokalizację Zadań 1, 2, 3 i 4 przedstawia Mapa Lokalizacyjna, stanowiąca Załącznik nr 3 do SWZ.

Przedmiot zamówienia obejmuje również występowanie w imieniu Zamawiającego, reprezentowanie Zamawiającego we wszystkich niezbędnych postępowaniach administracyjnych oraz przygotowanie dokumentów wymaganych dla uzyskania decyzji ZRID a następnie pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych.

* - Zamawiający zlecił opracowanie dokumentacji projektowej budowy DP 2648 W na odcinku Stare Bosewo – Chrzczanka Włościańska, którego zakres kończy się na wysokości na wysokości zjazdu do posesji nr 37c tj. w miejscu wyznaczającym początek Zadania 1.
Zamawiający udostępni ten projekt wybranemu Wykonawcy jako materiał pomocniczy po udzieleniu zamówienia i oczekuje, że rozwiązania projektowe w dokumentacji stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia będą spójne z w/w dokumentacją projektową dla odcinka Stare Bosewo - Chrzczanka Włościańska.

3) Szczegółowy opis, zakres oraz zasady realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - dla Zadania 1, Zadania 2, Zadania 3 i Zadania 4 stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
b) Istotne Postanowienia Umowy (IPU) wraz z harmonogramem, stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 655590,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1113150,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 655590,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROSBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7622013803

7.3.3) Ulica: Stanisława Moniuszki 3

7.3.4) Miejscowość: Wyszków

7.3.5) Kod pocztowy: 07-202

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 655590,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 450 dni

2025-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi