Malowanie elewacji budynku Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2a.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00270267
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00270267/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-10 09:35
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a30d0f53-80f2-4db8-a255-add63a013235
Identyfikator
5213017228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty na placu budowyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneTynkowanieRoboty w zakresie okładaniaRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA WUTKE-KNIEĆJawiszowice, PL · lot 0
259 746,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00270267 z dnia 2025-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie elewacji budynku Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2a.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Bielsko-Biała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 34, 36

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-350

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_bielsko-biala@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Malowanie elewacji budynku Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2a.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a30d0f53-80f2-4db8-a255-add63a013235

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00270267

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00572807/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Malowanie elewacji O/Bielsko-Biała ul. Traugutta 2a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00148569

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 020000.271.1.2025-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 277284,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych: „Malowanie elewacji budynku Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2a”.
Zakres robót obejmuje:
− Prace przygotowawcze i pomocnicze, zabezpieczenie terenu robót.
− Demontaż drobnych elementów ze ścian ( kratek wentylacyjnych, wsporników, koryt kablowych).
− Oczyszczenie, piaskowanie, przygotowanie do malowania elementów stalowych.
− Malowanie elementów stalowych.
− Miejscowa naprawa obróbek blacharskich przy wejściu głównym.
− Wykucie z muru starych krat okiennych.
− Oczyszczenie starego tynku strukturalnego.
− Miejscowa naprawa tynków.
− Wykonanie obróbki cokołów.
− Malowanie elewacji według projektu.
− Montaż foli na przeszkleniu przy wejściu głównym.
− Dostawa i montaż kasetonu z logo ZUS według załączonego projektu.
Szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu umowy określają następujące dokumenty: Projekt wykonawczy stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), przedmiar robót, plan BIOZ - stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259746,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 483994,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259746,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa ANA Anna Wutke-Knieć

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6521363406

7.3.3) Ulica: Nawsie 52

7.3.4) Miejscowość: Jawiszowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-626

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259746,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane