Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” we Władysławowie i Karwi
Gmina Władysławowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00270737
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00270737/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-10 11:18
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68bac506-7534-4a45-8e76-cb398f725041
- Identyfikator
- 5871584426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00270737 z dnia 2025-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” we Władysławowie i Karwi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. J. Hallera 19
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586745436
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl/pn/wladyslawowo/demand/209378/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” we Władysławowie i Karwi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68bac506-7534-4a45-8e76-cb398f725041
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00270737
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074229/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Modernizacja kompleksów sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" we Władysławowie i Karwi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00224169
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.RI.25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja kompleksu sportowego „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” w Karwiw zakresie: modernizacji budynku zaplecza sanitarno-szatniowego, remontu łazienek, przystosowanie łazienki dla osoby niepełnosprawnej, modernizacji oświetlenia boisk, modernizacji nawierzchni boiska piłkarskiego z trawy syntetycznej, remont nawierzchni boisk wielofunkcyjnych poliuretanowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik A oraz Załącznik B do SWZ, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiar Robót. Uwaga: wielkości podane w przedmiarze robót nie stanowią podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowią jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 211557,38 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja kompleksu sportowego „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” we Władysławowiew zakresie: wymiany nawierzchni boisk piłkarskich z trawy syntetycznej o wymiarach 62m x 30m i powierzchni 1860m2, modernizacji oświetlenia boisk, modernizację ogrodzenia boisk i piłkochwytów, montaż bramy panelowej 2,0m x 2,0, w południowym ogrodzeniu boiska, zakup nowego wyposażenia boisk do piłki nożnej, remontu nawierzchni boisk wielofunkcyjnych poliuretanowych, modernizacji małej architektury, wyposażenia boisk w dwie wiaty stadionowe z siedziskami z oparciem dla 20 osób.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik A oraz Załącznik B do SWZ, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiar Robót. Uwaga: wielkości podane w przedmiarze robót nie stanowią podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowią jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
4.5.5.) Wartość części: 826475,14 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS INVESTMENT LTD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982280027
7.3.3) Ulica: Rydgiera 16/1
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-249
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 659000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 866730,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 659000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS INVESTMENT LTD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982280027
7.3.3) Ulica: Rydgiera 16/1
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-249
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 659000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |