Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji prowadzonych przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00461668
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00461668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-19 14:24
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9dd6bd2f-e6a8-4a01-82b0-0f12a7fcacf2
- Identyfikator
- 6651042675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00461668 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji prowadzonych przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311591
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 45
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-504
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@szpital-konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wsz_konin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji prowadzonych przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9dd6bd2f-e6a8-4a01-82b0-0f12a7fcacf2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052288/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego dla zadania pod nazwą: " Przebudowa pomieszczeń na szatnie personelu celem dostosowania do obowiązujących przepisów przy ul. Szpitalnej 45"
1.3.8 Usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego dla zadania pod nazwą: " Dostawa angiografu oraz pozostałego wyposażenia pracowni wraz z adaptacja pomieszczeń w celu dostos. Prac. Hemodynamiki do ob. przepis
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSZ-EP-35/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 51000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn.: „Dostawa angiografu wraz z pozostałym wyposażeniem i adaptacją pomieszczeń w celu dostosowania Pracowni Hemodynamiki do obowiązujących przepisów”. Zamówienie jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Wielkopolskiego w ramach umowy dotacji nr DZ-IV-A/22/2024 na zadanie pod nazwą: „Adaptacja pomieszczeń parteru budynku A przy ulicy Szpitalnej 45 w celu dostosowania Pracowni Hemodynamiki do obowiązujących przepisów wraz z zakupem nowego angiografu”. Szczegółowy zakres obowiązków należących do inspektora nadzoru inwestorskiego zawarty został w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ nr WSZ-EP-35/2024. Szczegółowy opis inwestycji, w tym zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych, nad którymi sprawowany ma być nadzór inwestorski zawarty jest w Załączniku nr 2.1 do SWZ nr WSZ-EP-35/2024 – Program Funkcjonalno-Użytkowy. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający zamieści na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/wsz_konin.4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.5.) Wartość części: 31000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn.: „Remont pomieszczeń szatni personelu celem dostosowania do obowiązujących przepisów i zaleceń pokontrolnych PPIS w Koninie”. Zamówienie jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Wielkopolskiego w ramach umowy dotacji nr DZ-IV-A/24/2024 na zadanie pod nazwą: „Remont pomieszczeń szatni personelu celem dostosowania do obowiązujących przepisów i zaleceń pokontrolnych PPIS w Koninie”. Szczegółowy zakres obowiązków należących do inspektora nadzoru inwestorskiego zawarty został w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ nr WSZ-EP-35/2024. Szczegółowy opis inwestycji, w tym zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych, nad którymi sprawowany ma być nadzór inwestorski zawarty jest w Załączniku nr 2.2 do SWZ nr WSZ-EP-35/2024 – Program Funkcjonalno-Użytkowy. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający zamieści na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/wsz_konin.4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |