Dostawa, montaż i uruchomienie drona oraz przeprowadzenie szkolenia uprawniającego do pilotażu dronów i szkolenia z teledetekcji multispektralnej dla IHAR-PIB Oddział w Jadwisinie
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00271412
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00271412/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-06-10 13:23
- Lokalizacja
- Radzików, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7fa2793d-d35d-4da3-9cde-ade981c88b49
- Identyfikator
- 5290007029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bezzałogowe pojazdy powietrzne
Wykonawcy
1 przyznane
NAVIGATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
73 076,76 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00271412 z dnia 2025-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie drona oraz przeprowadzenie szkolenia uprawniającego do pilotażu dronów i szkolenia z teledetekcji multispektralnej dla IHAR-PIB Oddział w Jadwisinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy, Radzików 05-870 Błonie
1.5.2.) Miejscowość: Radzików
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.barcikowska@ihar.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ihar.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ihar.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/475532/dostawa-montaz-i-uruchomienie-drona-oraz-przeprowadzenie-szkolenia-uprawniajacego-do-pilotazu-dronow-i-szkolenia-z-teledetekcji-multispektralnej-dla-ihar-pib-oddzial-w-jadwisinie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Naukowo-badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie drona oraz przeprowadzenie szkolenia uprawniającego do pilotażu dronów i szkolenia z teledetekcji multispektralnej dla IHAR-PIB Oddział w Jadwisinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fa2793d-d35d-4da3-9cde-ade981c88b49
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271412
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00233129
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie partnerstwa innowacyjnego na podstawie: art. 297 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 49/ZP/Ra/Ja/KPO/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 59521,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.2.) Zapotrzebowanie na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane
Dron zgodnie z OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73076,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81814,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73076,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NAVIGATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793109171
7.3.3) Ulica: Wadowicka 8a
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-415
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73076,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-09-19SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się do całkowitej realizacji Umowy w terminie:1) w zakresie dostawy Sprzętu - 30 dni od dnia podpisania Umowy;
2) przeprowadzenia szkoleń dla pracowników Zamawiającego o których mowa w §4 i §5 Umowy
– w terminach ustalonych z Zamawiającym, nie później niż do dnia 19 września 2025 r.
| 2025-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |